Google to bardzo znana firma, którą kojarzą niemal wszyscy. Nie da się jednak ukryć, że smartfony zazwyczaj nie są pierwszym, co przychodzi nam do głowy, gdy ktoś wypowie jej nazwę. Niemniej jednak od kilku lat Google nieprzerwanie je produkuje, więc zainteresowanie musi być. Niestety użytkownicy Pixeli prędzej czy później zaczynają narzekać na błędy i niedociągnięcia w swoich smartfonach, a w przypadku Pixela 5 nie jest inaczej. Dobra wiadomość jest taka, że jedną usterkę Google już wyeliminowało, choć trzeba uczciwie przyznać, że nie wszyscy są zadowoleni.

Zbyt głośny dźwięk w Pixelu 5? Poprawka została już udostępniona

Pixel 5 zbyt głośny dźwięk

Dwa miesiące temu opisywałem, że użytkownicy Pixela 5 skarżą się na zbyt głośny dźwięk. Z kolei jeszcze wcześniej informowałem, że jakość wykonania tego urządzenia pozostawia wiele do życzenia. O ile z tym drugim nic nie zrobimy, tak na szczęście Google już wyeliminowało problem z głośnością. Usterka została naprawiona w ramach styczniowej aktualizacji Pixeli.

Zobacz także: Google Nest Hub otrzyma Motion Sense z Pixela 4? Na co to komu?

Po instalacji nowego uaktualnienia większość użytkowników donosi, że problem został całkowicie naprawiony. Są jednak głosy mówiące, że teraz dźwięk jest zbyt cichy. Najprawdopodobniej jednak jest to tylko odsetek osób, które zdążyły się już przyzwyczaić do głośnego dźwięku i po prostu ciężko się im przestawić. W każdym razie – głosów „za” jest zdecydowanie więcej niż „przeciw”. Nie da się ukryć, że wyeliminowanie tej usterki zajęło Google trochę czasu, ale jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Mamy tu jakichś użytkowników Pixela 5? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.