Xiaomi to bardzo duża firma, która ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnego rodzaju produktów. Nie jest jednak tajemnicą, że największym wzięciem cieszą się jej smartfony. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery wyczekiwanego Redmi Note 9T. Dobra wiadomość jest taka, że już długo nie poczekamy, bo sprzęt ujrzy światło dzienne jeszcze w tym tygodniu.

Data premiery Redmi Note 9T – kiedy poznamy najnowszy smartfon Xiaomi?

Data premiery Redmi Note 9T

Redmi Note 8T był ogromnym hitem sprzedażowym także w Polsce. Za niewielkie pieniądze można było bowiem dostać smartfon, który oferował wszystko, czego potrzebuje przeciętny użytkownik. Nic więc dziwnego, że na jego następcę w postaci Redmi Note 9T czeka tak wiele osób. Premiera tego niezwykle wyczekiwanego sprzętu odbędzie się już 8 stycznia o godzinie 13:00. Wówczas dowiemy się na jego temat absolutnie wszystkiego. Co ważne, wspomnianą datę podało samo Xiaomi, więc nie należy się obawiać o jej autentyczność.

Zobacz także: Milowe kroki Huawei Mobile Services – rok rozwoju AppGallery robi wrażenie

Z nieoficjalnych informacji wynika, że sercem Redmi Note 9T będzie ośmiordzeniowy MediaTek Dimensity 800U, któremu potowarzyszą tylko 4 GB RAM-u. Jakby tego było mało, smartfon ma działać pod kontrolą Androida 10, mimo że Android 11 jest już na rynku od kilku dobrych miesięcy. Nie da się ukryć, że to jeden z tych przecieków, które mogłyby się okazać nietrafione. Nie jest jednak powiedziane, że Xiaomi niczym nas nie zaskoczy. Poczekamy, zobaczymy.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.