Nie można ufać Samsungowi? Oto specyfikacja Galaxy J5, ulepszonego Galaxy Grand Prime

Newsy

samsung galaxy j1 1

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung kiedyś powiedział, że ich portfolio jest już wystarczające. Jednak od dłuższego czasu dostajemy informację jakoby Koreańczycy szykowali wiele nowych urządzeń. Dzisiaj poznaliśmy jedno od strony technicznej i tym samym nowa seria smartfonów Samsunga wydaje się nie mieć tajemnic.

 

Rozchodzi się o nową literę, „J”. W historii urządzeń tej firmy znamy już Galaxy J, czyli ekskluzywną wersję Galaxy S4 sprzed ponad 2 lat charakteryzującą się aluminiową obudową. W nowej wersji, litera „J” najprawdopodobniej nie będzie już charakteryzować się metalowymi materiałami, a plastikiem – na początku newsa widoczny jest najniższy z serii, Galaxy J1. Być może specyfikacja będzie lepsza? Niekonieczne, oto dane techniczne Galaxy J5, czyli pośredniego modelu serii:

 

  • 5-calowy wyświetlacz HD (720p);
  • układ Qualcomm Snapdragon 410;
  • 1,5 GB RAM;
  • 8 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty: 13 MPx i 5 MPx;
  • Android 5.0 Lollipop.

 

Jest to niejako ulepszony i znany nam dobrze Galaxy Grand Prime toteż możemy spodziewać się, że właśnie tę niezbyt starą rodzinę zastąpi literka „J”. Czy to dobrze, że Samsung decyduje się na krótsze nazewnictwo? Teraz z pewnością tak, ale czy nie pojawią się dodatkowe określenia to niestety nie wiemy.

 

Mimo wszystko, oczywistym jest, że Samsung musi prezentować nowe urządzenia, ale czy nie są one zbyt podobne do obecnie produkowanych? Z pewnością odbije się to na konsumentach mniej znanych modeli, których zdecydowanie szybciej dotknie brak oficjalnie (i nieoficjalnego) wsparcia.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x