ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Flagowiec z krwi i kości za 200 dolarów?

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
Elephone-P7000-images

 
Firma Elephone, która znana jest głównie z produkcji stosunkowo dobrych urządzeń w niskich cenach, zaprezentowała coś bardzo ciekawego. Model P7000 to smartfon aspirujący na miano flagowca, który na dodatek ma kosztować jedynie 200 dolarów!

 
Urządzenie zostanie wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości. Za tą cenę trudno oczekiwać aluminium, ale po zdjęciach wnioskujemy, że będzie naprawdę przyzwoicie. Na froncie znajdziemy 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1080p pokryty szkłem hartowanym nieznanego pochodzenia. W środku znajduje się ośmiordzeniowy procesor od MediaTeka wsparty 3 GB pamięci operacyjnej, a także 16 GB pamięć wewnętrzna. Dodatkowo dostaniemy także 16 Mpx aparat od Sony, a także akumulator o pojemności 3200 mAh.

Elephone-P7000-images (1)

 
Producent zapowiada też wsparcie dla custom ROM-ów i zapewnia mnóstwo możliwości personalizacji urządzenia. Zadbano także o takie szczegóły jak skaner odcisku palca umieszczony z tyłu obudowy. To wszystko w nieprawdopodobnie niskiej cenie wynoszącej 200 dolarów! Urządzenie z iście flagową specyfikacją za tak niewielkie pieniądze to coś niespotykanego nigdy wcześniej. Mamy nadzieje, że finalna cena P7000 nie wzrośnie zbyt dużo, bo ten smartfon to rzeczywiście bardzo interesująca propozycja z dużym potencjałem.

 

Źródło: Elephone

Sprawdź najnowsze wpisy