htc one m9 reklama promocja rober downey jr film wideo

 

Minął miesiąc od prezentacji najnowszych flagowców na targach MWC a już producenci zaczynają łatać swoje urządzenia. HTC starało się, aby One M9 nie sprawiał problemów użytkownikom, ale niestety to się nie udało. Zdjęcia robione smartfonem nie należały do najlepszy, pomimo zastosowania dobrego obiektywu.

 

Na szczęście producent zareagował dość szybko i już wypuścił aktualizacje, która znacznie poprawia jakość wykonanych zdjęć. Redaktorzy serwisu Phandroid postanowili sprawdzić ile wartę są zapewnienia HTC. Efekty możemy zobaczyć poniżej:

 

HTC One M9

HTC One M9

HTC One M9

HTC One M9HTC One M9HTC One M9

 

Nie trzeba być Sherlockiem aby zauważyć ogromną różnicę w jakości. Poprawiono ostrość oraz odwzorowanie kolorów. Zdjęcia są jaśniejsze i nawet na tych zrobionych z bliska widać poprawę.

 

Autor zdjęć dysponował tylko jednym smartfonem więc po zrobieniu zdjęć musiał zaktualizować system i wykonać ujęcia porównawcze. Dzień był pochmurny co negatywnie wpływało na jakość zdjęć. Trzeba jednak przyznać, że wyszły bardzo dobrze.

 

Rodzi się pytanie czy HTC wiedziało o problemie z aparatem. Skarży się na niego wielu użytkowników, więc podczas testów smartfona powinno zostać to zauważone. Być może producent nie miał czasu zaktualizować smartfonów, aby zdążyć z zapowiadaną premierą i postanowił później wydać aktualizacje. A co Wy o tym sądzicie?

 

Źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski