ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
telewizja OTT SmartDOM

Telewizja internetowa OTT Cyfrowego Polsatu dołączyła do programu SmartDOM

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Cyfrowy Polsat poinformował, że jego telewizja internetowa OTT dołączyła do programu SmartDOM. W efekcie klienci mogą łączyć wspomnianą telewizję z usługami telefonicznymi i internetowymi Grupy Polsat. Dodając usługi do programu SmartDOM można otrzymać rabaty.

Telewizja OTT dołączyła do programu SmartDOM

Nową ofertę telewizji internetowej OTT użytkownicy mogą połączyć z programem SmartDOM. Pozwala na to oferta Praktyczna, w ramach której klient podpisuje umowę na wybrany podstawowy pakiet kanałów. Żeby dołączyć do programu SmartDOM, wystarczy pakiet Wygodny (20 zł/miesięcznie) lub Komfortowy (30 zł/miesięcznie).

W telewizji internetowej OTT są dostępne trzy pakiety podstawowe:

  • Wygodny – 28 kanałów, 20 zł/miesięcznie
  • Komfortowy – 45 kanałów, 30 zł/miesięcznie
  • Bogaty – 94 kanały, 60 zł/miesięcznie

Posiadając któryś ze wspomnianych pakietów, można włączać pakiety dodatkowe na 30 dni. Są to np. Polsat Sport Premium, Eleven Sports, HBO i HBO GO, Filmbox Premium.

Czytaj także: Telemedycyna wkroczyła na Allegro – do kupienia vouchery na porady lekarskie

Z telewizji można korzystać za pośrednictwem internetu od dowolnego dostawcy. Nie potrzeba anteny satelitarnej. Potrzebny jest natomiast dekoder EVOBOX STREAM. W ofercie Praktycznej dekoder EVOBOX STREAM jest udostępniany klientom bez comiesięcznej opłaty za czynsz – zapewnia Cyfrowy Polsat i deklaruje, że klient zapłaci tylko 1 zł na start. Firma zachęca też potencjalnych klientów, oferując pełną ofertę programową wraz z dodatkowymi programami bez opłat na miesiąc (przy wyborze pakietu Wygodnego) lub na trzy miesiące (dla tych, którzy wybiorą któryś z droższych pakietów).

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy