Rozpoczął się 2021 rok, mamy styczeń, a to oznacza nowe generacje smartfonów i przyspieszone premiery. Do nich ma się zaliczać seria Galaxy S21, którą Samsung chce pokazać wcześniej, niż moglibyśmy spodziewać się tego. Prawdopodobnie nowa generacja flagowców ujrzy światło dzienne w połowie stycznia, aniżeli na przełomie lutego i marca. Pośrednio potwierdza to najnowsza zapowiedź Samsunga, która przechodzi przez wszystkie generacje rodziny Galaxy S.

Samsung w 30 sekund pokazał najważniejsze zmiany w serii Galaxy S – przy okazji pojawia się zapowiedź Galaxy S21

Pół minuty to typowy czas na wszelkiego rodzaju zapowiedzi i reklamy. Tyle czasu wystarczyło, aby Samsung przypomniał nam najważniejsze cechy każdego z reprezentantów serii Galaxy S. Oczywiście w dużym uproszczeniu, ale widać, jak przez ostatnią dekadę zmieniały się flagowe propozycje Koreańczyków. Samej wzmianki o Galaxy S21 nie zauważymy wprost, choć poprzez przejście roku da się zauważyć pewną poszlakę. Firma nie zapowiedziała też żadnej konferencji, a po prostu wspomina, że nowa Galaktyka jest w drodze. W końcu same smartfony ostatnio objawiły się z pełną specyfikacją, więc czas, aby Samsung zaczął je oficjalnie zapowiadać.

Zobacz też: Google teraz będzie przeszukiwać TikToka i Instagrama w poszukiwaniu filmów.

Tymczasem oczywiście czekamy na oficjalną zapowiedź daty premiery Galaxy S21. Jeśli wierzyć plotkom, to ta odbędzie się 14 stycznia. Tym samym czasu pozostało niewiele, choć spodziewajmy się wydarzenia online. Dlatego Samsung może sobie pozwolić na dłuższe trzymanie zainteresowanych w napięciu. Na koniec dajcie znać, którą generację Galaxy S wspominacie najcieplej. Czy ponownie wygra Galaxy S2? Może nowe generacje przyćmiły legendę sprzed lat?

Źródło: Android Police, Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.