ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei P40 Pro

Wygląd Huawei P50 Pro w Sieci – czas na zmiany

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Ten rok stoi pod wielkim znakiem zapytania dla Huawei. Plotki nie oszczędzają firmy, choć ta w żaden sposób nie sugeruje, że ma wydarzyć się coś niespodziewanego. Dlatego zgodnie ze wcześniejszymi latami powinniśmy oczekiwać nowej, flagowej serii P50. Topowy reprezentant, a więc Huawei P50 Pro właśnie ujawnił swój wygląd w Sieci. Za sprawą danych CAD udało się zwizualizować ten model i możemy poznać zamiary chińskiej firmy.

Wygląd Huawei P50 Pro porzuca podwójny aparat selfie, ale zostaje przy zakrzywionym wyświetlaczu

huawei p50 pro wyglad design

Źródłem powyższej grafiki jest doskonale nam znany Steve Hemmerstoffer, który ukrywa się pod pseudonimem OnLeaks, więc mówimy o rzetelnych informacjach. Jak sami możecie zauważyć, wygląd Huawei P50 Pro idzie w kierunku, który zapoczątkował P Smart 2021. Mowa naturalnie o pojedynczym, centralnym wycięciu na aparat do selfie. W ten sposób niewykluczone, że firma zrezygnuje z rozpoznawania twarzy w 3D oraz gestów lub… inaczej zaimplementuje te rozwiązania. Na pewno nie znika zakrzywiony wyświetlacz, aczkolwiek tylko na dwóch krawędziach. Za to sam smartfon będzie zbliżony rozmiarem do poprzednika, mierząc na wysokość 159 mm i 73 mm na szerokość. Na deser P50 Pro najprawdopodobniej zaoferuje głośniki stereo, gdyż pojawia się maskownica – to jednocześnie oznacza rezygnację z głośnika zespolonego z wyświetlaczem.

Zobacz też: Nie jedna, a dwie – tyle misji NASA zatwierdziła w celu zbadania kosmicznej pogody.

Oczywiście nadal pozostaje wiele niewiadomych, jak chociażby potencjalny układ obliczeniowy. Czy Huawei starczy jednostek Kirin 9000, które poznaliśmy w Mate 40 Pro? Czy firma pójdzie na jakieś oszczędności? W końcu, czy HarmonyOS będzie już gotowy? Tymczasem sprawdźcie rozwój Huawei Mobile Services przez poprzedni rok.

Źródło: Android Police, Voice (@OnLeaks)

Sprawdź najnowsze wpisy