Czy to oznacza, że kosmici stoją za pandemią COVID-19 w celu depopulacji świata i przejęciu nad nim kontroli? Czyżby ci, co przeżyją mieli stać się bezwolnymi niewolnikami z powodu nanochipów, które są umieszczane… no wiecie gdzie? Oczywiście, że nie. To tylko wierutne bzdury. To może wymyślić ktoś, kto ma za dużo czasu, zbyt bujną wyobraźnię i skłonności do popadania w paranoję. Wiem, bo sam to przed chwilą zmyśliłem. Chociaż związek pomiędzy UFO i COVID-19 faktycznie istnieje, to jedynie na gruncie prawnym w USA. 

Program ochrony przed COVID-19 w USA uwzględnia UFO

USA COVID-19 UFO

No dobrze, po kolei. Otóż ku wielkiemu zaskoczeniu opinii publicznej, ogromny projekt ustawy o pomocy i finansowaniu COVID-19, podpisany niedawno przez Donalda Trumpa miał w sobie zapis zupełnie nie na temat. Chodzi w nim bowiem o wymóg przygotowywania publicznych raportów na temat UFO, czyli niezidentyfikowanych pojazdów latających. Oznacza to, że za UFO są brane nie tylko pojazdy zielonych lub szarych ludzików, ale także samoloty czy inne ziemskie maszyny, których nie da się zidentyfikować. Według nowych przepisów publicznie dostępny raport ma być przygotowany do 180 dni, od dokonania obserwacji. 

Zobacz też: Zakupy, muzyka, nawigacja i gry w AppGallery – bądź zawsze na bieżąco!

Sekcja ta określa powód wprowadzenia nowego wymogu, stwierdzając, że:

Komitet wspiera wysiłki grupy zadaniowej ds. UFO przy Biurze Wywiadu Marynarki Wojennej w celu standaryzacji zbierania i raportowania ich. (…) Wywiadu Marynarki Wojennej w celu ujednolicenia zbierania i raportowania o niezidentyfikowanych zjawiskach lotniczych, wszelkich powiązaniach z zagranicznymi rządami oraz zagrożeniu, jakie stanowią one dla aktywów i instalacji wojskowych USA. Komitet rozumie, że istotne informacje wywiadowcze mogą mieć charakter wrażliwy. Niemniej jednak, Komitet stwierdza, że wymiana informacji i koordynacja w ramach Wspólnoty Wywiadowczej była niespójna, a kwestii tej brakowało uwagi ze strony wyższych rangą przywódców.

Z tego powodu urzędnicy odpowiedzialni za bezpieczeństwo są proszeni o przedłożenie w ciągu 180 dni jawnego sprawozdania na temat zjawiska UFO. Należy przy tym zauważyć, że sprawozdanie to musi zawierać niejawny załącznik. Z powodu tych raportów liczba oficjalnych doniesień na temat obserwacji UFO niedługo znacznie wzrośnie. Obawiam się, że to wpłynie na zwiększenie atrakcyjności teorii spiskowej, którą się posłużyłem we wstępie…

Źródło: SlashGear

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.