LG G4 Spigen

 

Już po świętach, więc czas na nowe wiadomości o LG G4, który zostanie zaprezentowany już 28 kwietnia. Koreański producent udostępnił film na którym pojawia się informacja, że aparat w nowym flagowcu będzie posiadał jasność f/1.8, który jest jeszcze jaśniejszy niż w Galaxy S6, HTC One M9 czy Iphone 6 Plus.

 

 

Kolejną ciekawostką umieszczenie przez Spigena renderów ukazujących LG G4 w etui swojej produkcji. Możliwe, że jest to już finalny wygląd nowego flagowca. Jeśli wierzyć firmie to wygląd przodu urządzenia jest niemal identyczny co w G3. Na tylnej obudowie widzimy jednak zmieniony już design przycisków oraz duże oko kamery. Nie zmienia się także dioda LED i laserowy autofocus.

 

LG G4 Spigen

 

Ostatnia informacja nie odnosi się bezpośrednio tylko do G4, ale i przyszłych urządzeń. LG zaprezentowało na filmie nowy interfejs UX 4.0.

 

 

Oprócz zmiany wyglądu nakładki pojawiły się także nowe funkcje np. robienie zdjęć bez włączonego wyświetlacza czy aplikacja Smart Bulletin, która zbiera informacje z wielu aplikacji i prezentuje je w jednym miejscu. Dodano także tryb ręczny w aparacie, pozwalający dostosować wiele opcji. Usprawniono także działanie Smart Notice.

 

A jak Wam podoba się nowy flagowiec?

 

Źródło: GsmArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski