ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG G4: etui Spigena, jasność aparatu oraz nowy interfejs

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
LG G4 Spigen

Już po świętach, więc czas na nowe wiadomości o LG G4, który zostanie zaprezentowany już 28 kwietnia. Koreański producent udostępnił film na którym pojawia się informacja, że aparat w nowym flagowcu będzie posiadał jasność f/1.8, który jest jeszcze jaśniejszy niż w Galaxy S6, HTC One M9 czy Iphone 6 Plus.

[youtube]https://youtu.be/yZdWPqpVbEk[/youtube]

Kolejną ciekawostką umieszczenie przez Spigena renderów ukazujących LG G4 w etui swojej produkcji. Możliwe, że jest to już finalny wygląd nowego flagowca. Jeśli wierzyć firmie to wygląd przodu urządzenia jest niemal identyczny co w G3. Na tylnej obudowie widzimy jednak zmieniony już design przycisków oraz duże oko kamery. Nie zmienia się także dioda LED i laserowy autofocus.

LG G4 Spigen

Ostatnia informacja nie odnosi się bezpośrednio tylko do G4, ale i przyszłych urządzeń. LG zaprezentowało na filmie nowy interfejs UX 4.0.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=p0YpDY9q6gs[/youtube]

Oprócz zmiany wyglądu nakładki pojawiły się także nowe funkcje np. robienie zdjęć bez włączonego wyświetlacza czy aplikacja Smart Bulletin, która zbiera informacje z wielu aplikacji i prezentuje je w jednym miejscu. Dodano także tryb ręczny w aparacie, pozwalający dostosować wiele opcji. Usprawniono także działanie Smart Notice.

A jak Wam podoba się nowy flagowiec?

Źródło: GsmArena

Sprawdź najnowsze wpisy