Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swoim portfolio wiele różnego rodzaju produktów. Największym wzięciem cieszą się oczywiście smartfony, których producent stworzył całą masę. Jak nietrudno się domyślić, Samsung ma pełne ręce roboty z ich aktualizowaniem – a skoro o aktualizacjach mowa, to dziś Galaxy Note10 załapał się na oficjalne uaktualnienie do Androida 11. Trzeba przyznać, że Koreańczycy mają niezłe tempo.

Samsung Galaxy Note10 z Androidem 11 i One UI 3.0

Samsung Galaxy Note10 Android 11 One UI 3.0

Samsung Galaxy Note10 to flagowiec z krwi i kości, którego premiera odbyła się w 2019 roku. Sercem urządzenia jest procesor Samsung Exynos 9825, któremu towarzyszy 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wbudowanej. Sprzęt zadebiutował z Androidem 9 Pie na pokładzie, ale z czasem dostał Androida 10, a teraz Androida 11 z nakładką One UI 3.0. Aktualizacja została oznaczona numerem N97xFXXU6ETLL i jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Na chwilę obecną nową wersją oprogramowania mogą się cieszyć obywatele Niemiec, więc niewykluczone, że pierwsi użytkownicy z Polski dostaną ją jeszcze w tym roku.

Zobacz także: Milowe kroki Huawei Mobile Services – rok rozwoju AppGallery robi wrażenie

Warto zaznaczyć, że aktualizacja została wypuszczona na miesiąc przed planowanym terminem, za co Samsungowi należą się wielkie brawa. Widać, że firma podchodzi do tematu aktualizacji bardzo poważnie i nie chce zawieść swoich klientów. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak czekać, aż uaktualnienie pojawi się w Polsce. Będziecie instalować? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.