Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Platforma cieszy się sporym wzięciem także w Polsce, gdzie wreszcie doczekaliśmy się możliwości opłacania abonamentu w złotówkach. Dotychczas musieliśmy płacić w obcej walucie, często licząc się z niekorzystnym kursem przewalutowania.

Polska cena Amazon Prime Video – już nie euro, a złotówki

Amazon Prime Video cena w złotówkach

Amazon Prime Video prężnie się rozwija. Serwis dodaje do swojej oferty coraz więcej treści, a do tego nie przestaje podkupywać kolejnych potencjalnych hitów, takich jak np. Książę w Nowym Jorku 2. Dotychczas za miesięczny dostęp do serwisu w naszym kraju musieliśmy płacić 5,99 euro, co po dzisiejszym kursie walutowym przekłada się na dokładnie 26,99 złotych. Dobra wiadomość jest taka, że od dziś za Amazon Prime Video można płacić w złotówkach. Polska cena abonamentu została ustalona na 25,99 złotych.

Zobacz także: Huawei FreeBuds Pro kilka „stówek” taniej – nowa promocja na OkazjoWtorki

Nie da się ukryć, że to naprawdę korzystna oferta. Można nawet stwierdzić, że subskrypcja Amazon Prime Video staniała – 5,99 euro przeliczone 1 do 1 to nadal więcej niż 25,99 złotych, a w wielu przypadkach do finalnej ceny trzeba jeszcze doliczyć opłaty za przewalutowanie pobierane przez banki. W każdym razie nie pozostaje nam nic innego, jak się cieszyć. Aż dziwne, że tytułowy serwis streamingowy tak długo zwlekał z wprowadzeniem „lokalnej” ceny, ale cóż – lepiej późno niż później. A wy subskrybujecie Amazon Prime Video? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Amazon Prime Video

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.