ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Przeciwnik 5G zorganizował atak bombowy

Przeciwnik 5G odpowiedzialny za atak bombowy

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Świat ogarnął irracjonalny lęk przed 5G. Oczywiście, sama technologia, a raczej jej zbiór jest nowa. Jednak częstotliwości, na których opiera swoje działanie, były wykorzystywane od lat zarówno w celach wojskowych, jak i cywilnych. Dodanie do nich symbolu 5G nie zmienia natomiast praw fizyki i wpływu na organizmy. Niestety, negowanie oficjalnych źródeł tylko dlatego, że są one oficjalne, stało się ostatnio niezwykle popularne. Natomiast przeciwnicy 5G, którzy święcie wierzą w to, że ta technologia ich zabije, uciekają się do coraz to gorszych metod obrony przed nią.

Przeciwnik 5G zorganizował atak bombowy

Podpalanie masztów wydaje się najmniej niebezpieczne. Owszem, z powodu braku łączności na danym obszarze rzeczywiście może dojść do tragedii. Na przykład ktoś umrze, ponieważ z powodu braku zasięgu nie będzie możliwe dodzwonienie się na pogotowie. To jednak bardziej efekt czystej bezmyślności, a nie próba skrzywdzenia drugiego człowieka. Inaczej sprawa ma się z atakami na pracowników zajmujących się konserwacją nadajników. Tam mamy już do czynienia z bezpośrednią agresją skupioną na skrzywdzeniu drugiej osoby. Jednak to właśnie przeciwnik 5G z USA posunęli się najdalej.

Zobacz też: „Narodowa kwarantanna”: czy salony operatorów w obiektach handlowych są czynne?

Lokalny przeciwnik 5G, Anthony Warner przeprowadził atak bombowy w centrum miasta Nashville. Nie wiadomo co dokładnie było motywem jego działania. Z jednej strony wysadził on bowiem swój pojazd w centrum miasta. Jednak z drugiej przed eksplozją nadawał komunikat nakazujący ludziom opuszczenie zagrożonej strefy. Sam zginął w eksplozji, a dzięki temu, że ludzie się ewakuowali, tylko trzy osoby zostały ranne. Eksplozja była na tyle duża, że poważnie uszkodziła okoliczne budynki. Podobno Warner nie wiązał 5G z koronawirusem, a z inwigilacją obywateli USA przez Chiny. Warto dodać, że takie ostrzeżenie wydawała sam rząd USA. Pozostaje mieć nadzieję, że Warner nie będzie miał swoich naśladowców.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy