Microsoft Office Lens wkracza na Androida, mobilny skaner zawsze pod ręką!

Newsy

Microsoft-Office-Lens-710x426

 
Microsoft Office Lens to aplikacja Microsoftu, dzięki której możemy skanować dowolne dokumenty z poziomu naszego urządzenia. Program jakiś czas temu trafił na inne platformy, ale dopiero teraz pojawi się w Sklepie Play. W chwili obecnej Lens jest dostępny w wersji beta i możemy go przetestować sami dołączając do społeczności na Google+. Później z poziomu tego linku zapisujemy się na listę testerów, a następnie pobieramy aplikację ze Sklepu Play.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Microsoft-Office-Lens-for-iPhone (1)

 
Lens pozwala skanować poszczególne dokumenty za pomocą naszego aparatu. Wystarczy chwila, aby program rozpoznał konkretny element i zidentyfikował drukowany tekst. Skanować możemy bardzo wiele rzeczy począwszy od dużych tablic z notatkami przez paragony i zwykłe kartki w różnych formatach aż do kart kredytowych. Lens radzi sobie z każdym zadaniem w ciągu kilku sekund. Plik możemy zapisać jako PDF czy dokument Word co pozwoli edytować go w przystosowanej do tego aplikacji.

 
W wersji beta nie wszystkie opcje są dostępne, ale najważniejszy element jakim jest skanowanie, działa bardzo dobrze. Dajcie znać jak wrażenia z użytkowanie Lensa i czy znajdujecie dla niego zastosowanie na co dzień.

 

Microsoft-Office-Lens-for-iPhone

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x