image

 

Afera #bendgate z pewnością jest Wam znana. Wyginający się po premierze iPhone 6 teoretycznie już został poprawiony, ale czy ten temat niezbyt szybko ucichł? W takim razie sprawdźmy jak najnowszy produkt Apple wypada z nowsza konkurencją od Samsunga i HTC.

 

Oczywiście najlepszym i najbardziej rzetelnym sposobem sprawdzenia tego zagadnienia jest zaprzęgnięcie maszyny, która zmierzy siłę nacisku wymierzoną w kierunku flagowych modeli najpopularniejszych światowych firm. W takim razie sprawdźcie jak wypadły tytulowensmartfomy w tym brutalnym teście:

 

 

Jak widać powyżej, Samsung Galaxy S6 wypadł ma podobnym poziomie co iPhone 6. W przypadku HTC One M9 sytuacja wygląda nieco inaczej za sprawą charakterystycznie umieszczonego klawisza blokady.

 

W takim razie czy problem wyginających się smartfonów w kieszeniach jest poważny? Dzisiejsze, coraz cieńsze urządzenia same sugerują swoją obudową, że są mniej odporne na tego typu uszkodzenia. W dobrą stronę to wszystko idzie?

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.