Vivo X51 5G

Vivo X60 Pro zdradza swoją specyfikację w TENAA tuż przed premierą

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Niedawno Vivo pokazało, jak będą wyglądać nowe modele z rodziny X60. Potwierdził się design X60 i X60 Pro. Równocześnie firma potwierdziła współpracę z firmą ZEISS poprzez umiejscowienie odpowiedniego logo przy aparatach. Skoro takie informacje już znamy, to teraz przyjrzyjmy się specyfikacji technicznej Vivo X60 Pro. Smartfon przeszedł niezbędne certyfikacje, więc jego dane zostały opublikowane przez TENAA. Obyło się bez większych zaskoczeń, więc poznajmy bliżej ten model.

Premiera Vivo X60 Pro tuż za rogiem, więc czas poznać specyfikację techniczną

Vivo X60 Pro, patrząc z boku, przede wszystkim ma wyróżniać układ obliczeniowy. Exynos 1080, który będzie napędzał modele z nowej serii, zapowiada się na interesującego zawodnika z półki pukającej do miana flagowej. Oczywiście nie zabraknie wsparcia dla sieci 5G. Z tą jednostką będzie można zestawić 8 lub 12 GB RAM, a do tego 128 lub 256 GB wbudowanej pamięci na pliki. Całość ma napędzać Android 11 z nową nakładką – Origin OS. Obraz mamy obserwować na 6,56-calowym wyświetlaczu AMOLED w rozdzielczości FullHD+. Za to świat będziemy mogli rejestrować poprzez aparat selfie (32 MPx) lub zestaw głównych aparatów, składający się z matryc: 48 MPx, 8 MPx, 2x 13 MPx (w tym peryskop). Vivo X60 Pro ma ważyć 178 gramów i mierzyć 7,59 mm grubości, co pozwoliło wygospodarować miejsce na akumulator o pojemności 4200 mAh.

Zobacz też: Apple walczy z Facebookiem i nie zamierza odpuścić.

Oczywiście tytułowy model nie jest jedynym, na który czekamy. Obok wspomnianego, bazowego X60, w plotkach pojawiają się jeszcze dwie odsłony – X60 Pro+ i X60s. Oficjalnie nową rodzinę urządzeń poznamy już 29 grudnia, kiedy to firma organizuje konferencję w Chinach. Miejmy nadzieję, że na globalną dostępność nie będziemy musieli długo czekać.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy