Nowy HTC One (M8) z lepszym aparatem?

Newsy

3-bgr-htc-one-m8-top

 
Kiedy One (M9) wchodzi do sprzedaży, HTC zapowiada kolejną wersję poprzedniego flagowca. M8s to właściwie ten sam model co M8, ale różniący się kilkoma istotnymi niuansami.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 
Smartfon z wyglądu będzie identyczny, tak samo świetnie wykonany jak jego starszy brat. Ekran to również jak w przypadku poprzednika 5-calowy panel o rozdzielczości FHD. Pierwszą ważną zmianą jest procesor, bo tutaj znajdziemy Snapdragona 615 wspartego 2 GB pamięci operacyjnej. Zastosowanie słabszej jednostki wzbudza pewne obawy i trudno się odnieść pozytywnie do tej informacji. Prawdopodobnie nie jest to też primaaprilisowy żart HTC i Snapdragon 615 rzeczywiście może się znaleźć w M8s.

 
Drugą zmianą jest aparat wyposażony w standardową 13-megapikselową matrycę. HTC na szczęście zrezygnowało z zabaw w UltraPiksele i chwała mu za to. Poza tym bateria w M8s zwiększyła się do 2840 mAh, czyli aż o 240 mAh w stosunku do poprzednika. Reszta specyfikacji pozostaje bez zmian więc mamy do czynienia z naprawdę interesującym urządzeniem. Cena urządzenia będzie nieco niższa niż cena M8, ale musimy się też pogodzić z mniejszą wydajnością. Mimo kontrowersyjnych zmian smartfon wydaje się być ciekawą propozycją dla osób szukających świetnego wyglądu i funkcjonalności, niekoniecznie mocy obliczeniowych.

 

htc-m8s-h1

Źródło: HTC


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x