Niedawno poznaliśmy datę premiery Xiaomi Mi 11, więc czas zbierać wszelkie szczegóły. Zaledwie za kilka dni poznamy prawdopodobnie pierwszego smartfona ze Snapdragonem 888, a to oznacza, że wiemy o nim już naprawdę wiele. Oczywiście Xiaomi zapewne skrywa jeszcze kilka niespodzianek, choć każdego dnia poznajemy kolejne detale. Dzisiaj dołóżmy do worka informacje o wersjach kolorystycznych, zawartości pudełka (ładowarka) i szkle, które ma chronić ekran tytułowego smartfona.

Oto wersje kolorystyczne Xiaomi Mi 11 – czy w pudełku starczy miejsca na ładowarkę?

Cztery wersje kolorystyczne Xiaomi Mi 11 trafiły do Sieci i wszystkie wyróżnia to samo. Pomijając układ aparatów i design całej wyspy, warto zwrócić uwagę na teksturę, która ma imitować skórę. Całość wyraźnie zachodzi na krawędzie, które dodatkowo mają wycięcia na przyciski fizyczne.

xiaomi mi 11 iphone 12 ladowarka pudelko zasilacz

Tymczasem do Sieci równocześnie trafiło zdjęcie pudełka Mi 11, które zostało zestawione z pudełkiem iPhone’a 12. Jak widzicie, wysokość obu jest podobna do siebie, a więc to każe się zastanawiać, czy Xiaomi nie zdecydowało się zrezygnować z zasilacza w zestawie. Niemniej pamiętajmy, że to pudełku nie przypomina tego, co dotychczas znamy. Firma swoje topowe modele zwykle oferuje w czarnych opakowaniach, ale kto wie? Może to też się zmieniło.

Zobacz też: Jeszcze lepsza technologia wyświetlacz – Samsung zapowiada nowości.

Na deser film, w którym Xiaomi pokazuje możliwości szkła Corning Gorilla Glass Victus. Właśnie ono będzie zabezpieczać ekran Mi 11 i to jest akurat oficjalnie potwierdzony element. W takim razie czekajmy na samą premierę, która odbędzie się 28 grudnia. Zapewne do tego czasu jeszcze świat pozna mniej lub bardziej oficjalnie kolejne szczegóły.

Źródło: GSM Arena, Gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.