Oryginalny Tomb Raider ląduje w Sklepie Play!

Newsy

wallpaper_01_1024

 
Pamiętacie jeszcze rok 1996? Wtedy właśnie światło dzienne ujrzała pierwsza produkcja o przygodach Lary Croft. Słynna bohaterka na dobre przeniknęła do kultury masowej i wciąż jest jedną z ulubionych postaci wielu fanów gier wideo. Seria Tomb Raider miała swoje wzloty i upadki, ale dla większości wielbicieli tylko pierwsza jej część posiada niepowtarzalny klimat.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Tomb-Raider-I (1)

 
Dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie stare czasy albo z racji wieku nie mogli grać w pierwszego Tomb Raidera, mamy dobrą wiadomość. Gra jest już dostępna w Sklepie Play i można ją kupić za niecałe 6 złotych. To niezbyt wygórowana cena za pełnowymiarową produkcję. Opinie graczy są bardzo dobre więc nie powinniśmy się martwić o optymalizację tytułu. Tomb Raider nie zaoferuje nam zbyt wiele i na pewno nie zaskoczy grafiką, ale pozwoli na coś lepszego. Umożliwi powrót wspomnień, radości, czasem frustracji, bo warto pamiętać, że pierwszy tytuł z serii był grą niełatwą. Warto wydać te kilka złotych i zmierzyć się z klasyką! Link do pobrania znajdziecie tutaj.

 

Tomb-Raider-I

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x