Allegro planuje już zimową wyprzedaż. Może być to ciekawa okazja do zrobienia zakupów. Choć w ostatnich latach wyjątkowo popularne w Polsce są akcje związane z Black Friday i Cyber Monday, to największe promocje – także na elektronikę – potrafią mieć miejsce właśnie tuż po świętach. Czy tak będzie też tym razem? Dopiero się przekonamy. Już teraz znamy jednak pierwsze szczegóły zimowej wyprzedaży na Allegro.

Allegro planuje zimową wyprzedaż – oto data

fot. Allegro

Zimowa wyprzedaż na Allegro rozpocznie się 28 grudnia 2020, a zakończy 17 stycznia 2021. Oferty biorące udział w akcji otrzymają specjalne oznaczenie, będą też promowane w strefie okazji.

Allegro zakwalifikuje do kampanii tylko oferty, które spełnią kilka warunków. Chodzi m.in. o obniżkę ceny o minimum 10% w porównaniu do średniej ceny sprzedaży z ostatnich 30 dni, a także o stan oferowanego przedmiotu – rzeczy muszą być nowe.

Czytaj także: Właściciel Aliexpress oskarżony o działania monopolistyczne w… Chinach

Sprzedawcy już teraz mogą zgłaszać swoje produkty do akcji. Mogą to robić także wtedy, gdy akcja już się rozpocznie, a dokładnie do 16 stycznia 2021. W ramach zimowej wyprzedaży Allegro nie pobierze dodatkowej prowizji za sprzedaż w strefie okazji. Jest natomiast opłata za oznaczenie oferty – 1 zł za każdy dzień (0,10 zł dziennie jeśli jest to oferta wielowariantowa). Allegro zwróci jednak pobraną kwotę w przypadku sprzedaży przynajmniej jednej sztuki oferowanego przedmiotu.

źródło: Allegro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.