ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
życzenia od marka zagórskiego

Wesołych i cyfrowych świąt – życzenia od ministra Marka Zagórskiego

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym wszyscy składają sobie życzenia – te od ministra Marka Zagórskiego są wyjątkowo krótkie, ale treściwe. Zachęcają do bycia razem, nawet jeśli jest to możliwe tylko w formie cyfrowej.

Świąteczne Życzenia od ministra Marka Zagórskiego

Te święta będą wyjątkowe i to z kilku powodów. Jednym z nich jest niestety to, że wiele osób będzie mogło zobaczyć się z rodziną wyłącznie przez internet, a nie osobiście. Rozmowa za pośrednictwem urządzeń elektronicznych mimo wszystko jest jednak lepsza, niż jej całkowity brak.

W ostatnich miesiącach wielu z nas uczyło się, pracowało i wykonywało inne czynności wyłącznie zdalnie, przed ekranem komputera. Dlatego – pomijając rozmowy z bliskimi – warto znaleźć w okresie świątecznym trochę czasu na inne aktywności i chwilowo odłączyć się od sieci.

Mimo wszystko cieszmy się. Bądźmy razem, choć tylko cyfrowo – mówi minister Marek Zagórski. Zwraca przy tym uwagę na to, że tegoroczne święta będą dla wielu innymi niż te, do których zdążyli się przyzwyczaić.

Czytaj także: [Promocje dnia] Huawei P40 Lite, Samsung QE65Q65TA, Trust Primo Powerbank (20000 mAh) i więcej okazji!

Przypomnijmy – Marek Zagórski jest sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Do niedawna był Ministrem Cyfryzacji, a po likwidacji tego resortu nadal zajmuje się właśnie obszarem cyfryzacji.

źródło: KPRM, zdjęcie główne: YouTube/CYFRYZACJA KPRM

Sprawdź najnowsze wpisy