ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play NOW nowości

Aplikacja Play Now od teraz działa też na telewizorach LG

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Posiadacze telewizorów kolejnej marki mają już łatwy dostęp do aplikacji Play Now – tym razem dobra wiadomość dotyczy użytkowników urządzeń LG. Fioletowy operator podpowiedział również, co ciekawego mogą obejrzeć osoby korzystające z Play Now w najbliższych dniach.

Play Now dostępne na telewizorach LG – szczegóły

Równo tydzień temu informowaliśmy, że aplikacja Play Now jest dostępna na telewizorach marki Samsung. Dziś okazało się, że korzystać ze wspomnianej usługi w łatwy sposób mogą również posiadacze urządzeń od LG. Dedykowana aplikacja jest dostępna do pobrania dla osób, które posiadają telewizor LG z WebOS.

Co będą mogli obejrzeć użytkownicy Play Now (i nie tylko) w okresie świątecznym? M.in. Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy (23 grudnia, Polsat) oraz Kevin sam w domu (24 grudnia, Polsat). Na kanale History od 30 grudnia będzie dostępny finałowy sezon serialu Wikingowie. 28 grudnia rozpoczyna się natomiast Turniej Czterech Skoczni (transmisja na antenach TVP), więc fani sportu także będą usatysfakcjonowani.

Czytaj także: SprayCare – inteligentna opaska z dozownikiem odkażającej mgiełki

Na co mogą się szykować osoby z pakietem Extra w Play Now? Posiadacze pakietu Extra 26 grudnia będą mogli zobaczyć film Niepamięć […]. Z kolei prawdziwi fani kinowych emocji z dostępem do pakietu HBO GO wyczekują już premiery filmu Na Noże z Danielem Craigiem oraz już mogą oglądać pełną kolekcję filmów o brytyjskim agencie 007 – informuje fioletowy operator.

źródło: Play

Sprawdź najnowsze wpisy