ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung The First Look 2021

Samsung z nową wizją – firma chce pokazać jeszcze lepszą technologię wyświetlaczy

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Na dzień 6 stycznia Samsung zaplanował imprezę o nazwie The First Look 2021. Podczas tego pierwszego spojrzenia na przyszły rok firma zaprezentuje nowe technologie wyświetlaczy. Te wystartują natomiast razem z nowymi produktami. W ten sposób producent chce zaprezentować coś, co określa jako Nowa Wizja Wyświetlacza. Przyznam, że jako wielki fan betonowego humoru nieźle się uśmiałem, widząc nazwę wydarzenia i czytając o wizji wyświetlaczy. Bo wiecie, na wyświetlacze się patrzy. 

Samsung The First Look 2021

Samsung The First Look 2021

Jednak nie dla świetnych żartów ze strony Samsunga tu jesteśmy, a po to, aby się skupić wokół tego, co to wydarzenie przyniesie. Przede wszystkim będzie to nowa linia smartTV. Firma jeszcze tego nie potwierdziła, ale prawdopodobnie Samsung zaprezentuje swoje nowe telewizory MicroLED, Mini-LED, a także nowe modele telewizorów 4K i 8K QLED. To jednak tylko spekulacje oparte na grafikach sugerujących telewizory. Widać tam także mniejsze ekrany, z czego ten pionowy niemal na pewno odnosi się do smartfona. Ten w orientacji poziomej to natomiast najprawdopodobniej tablet, lub mały laptop. 

Zobacz też: Atak na SolarWinds zbiera coraz większe żniwo – ofiarami padają wielkie korporacje, a nawet szpitale

  Wydarzenie Samsung First Look 2021 będzie transmitowane na żywo na stronie internetowej firmy od godziny 11:00 EST. Co ciekawe, impreza zaplanowana jest tuż przed Consumer Electronics Show 2021, który rozpocznie się 11 stycznia i zakończy 14 stycznia. Dziwi nieco fakt, że Samsung woli zaprezentować swoje technologie na własnym wydarzeniu, zamiast poczekać z tym na CES. Warto także przypomnieć, że w przyszłym miesiącu, najprawdopodobniej 14 stycznia, Samsung będzie również gospodarzem kolejnej imprezy, na której uruchomione zostaną flagowe smartfony Galaxy serii S nowej generacji. Mowa tu o Galaxy S21, S21 Plus i S21 Ultra.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy