W lipcu miała premiera taniego OnePlus Nord. Mimo niezwykle tajemniczej i kreatywnej akcji marketingowej sam smartfon okazał się… przeciętny. Oczywiście nie twierdzę, tutaj, że jest to produkt słaby. Jednak nie wyróżnia się on niczym szczególnym w porównaniu do podobnie wycenionych urządzeń od konkurencji, jak Xiaomi czy realme. Jednak wraz z jego premierą dowiedzieliśmy się, że nie jest to ostatni smartfon z linii Nord. 

Artystyczny OnePlus Nord SE

Ostatnio natomiast pojawiły się przecieki na temat rzekomej poprawionej wersji określanej mianem OnePlus Nord SE. Okazuje się, jednak, że będzie to zmiana artystyczną względem pierwowzoru. Jako że jeszcze nigdy nie słyszałem o artystycznym dołożeniu RAM-u, ani wymianie procesora, to mogę się założyć, że chodzi tu o zmianę stylistyki obudowy urządzenia. Mam również zasadę, że się nigdy nie zakładam, kiedy nie jestem pewny wygranej. Otóż dalsza część przecieku zdradza nam, że nowa bryła urządzenia powstała przy współpracy z cenionym projektantem Joshuą Videsem. Zasłynął on z tworzenia grafik przedmiotów codziennego użytku w monochromatycznych, ręcznie rysowanych ilustracjach. Można więc założyć, że Nord SE będzie czarnobiałym smartfonem, chociaż nie w tym sensie, co najnowszy Hisense A7.

Zobacz też: League of Legends: Wild Rift – poradnik dla początkujących

Oznacza to, że poza zmianą w wyglądzie obudowy, oraz zestawem artystycznych tapet, będzie to ten sam smartfon, co klasyczny OnePlus Nord. Jest to jednak sprzeczne z poprzednimi przeciekami, które podają zmiany obejmujące większą baterię i szybsze ładowanie. Jeśli nowe doniesienia okażą się prawdziwe to… no cóż. Na pewno będzie to wielka gratka dla fanów twórczości Vidsema. Obawiam się jednak, że tylko dla nich. 

 Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.