image

 

HTC tworząc serie urządzeń Re postanowiło otworzyć się na nowe rynki. Poznaliśmy już zrecenzowaną przez nas kamerę Re Camera, a także okulary rozszerzonej rzeczywistości oraz smartband. Teraz przyszła pora na odzież. Konkretniej rzecz biorąc to skarpetki, inteligentne skarpetki, które rozwiązują najważniejsze problemy pierwowzoru, który zapewne macie na stopach.

 

W takim razie co mają w sobie Re Sok? Jakie według Was są najważniejsze problemy skarpetek? Z pewnością pomyśleliście o tym, że po praniu cieżko je sparować. Produkt HTC został wyposażony w moduł GPS, co pozwoli na zlokalizowanie brakującej pary. Co jeszcze? Zapewne każdemu z Was zdarzyło się w towarzystwie odkryć, że jedna ze skarpetek albo i dwie mają dziurę lub nawet kilka. Nigdy więcej takiego zażenowania z Re Sok! Panel informacyjny od razu Was poinformuje, że brakuje pewnego elementu skarpetek! Świetna sprawa, nieprawdaż? Oczywiście widoczny powyżej wyświetlacz ma także inne zastosowania. HTC Re Sok dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: turę black, steel oraz midnight. Przy tych skarpetkach próżno myśleć o tradycyjnych rozwiązaniach.

 

Czyżby miał to być najlepszy żart prima aprillisowy? Chociaż pchanie elektroniki w tych czasach wszędzie gdzie tylko się da nikogo nie powinno dziwić. Chcielibyście nosić takie skarpetki? Mimo wszystko soku z nich z pewnością nikt nie chciałby pić.

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.