[Film] Motorola prezentuje kijek do selfie – MotoSelfieStick jako odpowiedź na potrzeby społeczeństwa

Newsy

motorola selfiestick moto motoselfiestick kijek selfie prima aprillis

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zdjęcia typu selfie to dzisiaj z pewnością najpopularniejszy rodzaj fotografii. Dziennie na wszystkich portalach społecznościowych pojawia się niezliczona ilość grafik przedstawiające twarze z jak najbliższej odległości. Motorola postanowiła ułatwić robienie selfie, a zarazem pokazać funkcje głosowe ich smartfonów.

 

Tak też powstało niezwykłe akcesorium MotoSelfieStick, które tradycyjnie dla Motoroli zostało wykonane z najwyższą pieczołowitością. Zobaczcie jak na ten temat wypowiadają się rzemieślnicy, którzy dołożyli swoje dwa grosze do… kijka do selfie:

 

 

Moto X…. Take a selfie. Nareszcie to polecenie jest w pełni przydatne. Oczywiście, możecie powiedzieć, że tego rodzaju akcesorium jest już cała masa, ale dopiero zestawienie wysokiej jakości wykonania i właśnie poleceń głosowych Motoroli daje możliwość skupienia się tylko i wyłącznie na sobie, na własnym zdjęciu, które musi wyjść najlepiej, aby następnie pojawiło się zapewne na Facebooku.

 

No cóż, podsumowanie już bardziej poważne, tegoroczne prima aprillis nabiera na sile i Motorola jest kolejnym po Samsungu i Google producentem, który chce połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc żarty z własną reklamą. Kto dotychczas według Was zwycięża pod tym względem?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x