motorola selfiestick moto motoselfiestick kijek selfie prima aprillis

 

Zdjęcia typu selfie to dzisiaj z pewnością najpopularniejszy rodzaj fotografii. Dziennie na wszystkich portalach społecznościowych pojawia się niezliczona ilość grafik przedstawiające twarze z jak najbliższej odległości. Motorola postanowiła ułatwić robienie selfie, a zarazem pokazać funkcje głosowe ich smartfonów.

 

Tak też powstało niezwykłe akcesorium MotoSelfieStick, które tradycyjnie dla Motoroli zostało wykonane z najwyższą pieczołowitością. Zobaczcie jak na ten temat wypowiadają się rzemieślnicy, którzy dołożyli swoje dwa grosze do… kijka do selfie:

 

 

Moto X…. Take a selfie. Nareszcie to polecenie jest w pełni przydatne. Oczywiście, możecie powiedzieć, że tego rodzaju akcesorium jest już cała masa, ale dopiero zestawienie wysokiej jakości wykonania i właśnie poleceń głosowych Motoroli daje możliwość skupienia się tylko i wyłącznie na sobie, na własnym zdjęciu, które musi wyjść najlepiej, aby następnie pojawiło się zapewne na Facebooku.

 

No cóż, podsumowanie już bardziej poważne, tegoroczne prima aprillis nabiera na sile i Motorola jest kolejnym po Samsungu i Google producentem, który chce połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc żarty z własną reklamą. Kto dotychczas według Was zwycięża pod tym względem?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.