Pacman krąży po Google Maps – zagraj w kultową grę na prawdziwych mapach

Aplikacje

pacman google maps prima aprillis easter egg

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jeden żart Google przygotowany z okazji prima aprillis już poznaliśmy. Jest to ostatni wpis odnoszący się do poczty i rewolucji technologicznej. Jednak to nie wszystko, co przygotował gigant z Mountain View. Niespodzianka kryje się także w jednej z najpopularniejszych aplikacji tej firmy.

 

Chodzi oczywiście o tytułowe Google Maps. Razem z ostatnią aktualizacją program (4.4), ukryty został nowy tryb map. Ponownie zaglądamy do tytułu newsa i wiemy, że chodzi o Pacmana. Tak, Google postanowiło zamienić ulice na ścieżki, po których porusza się główny bohater gry, a także jego przeciwnicy. Odwzorowanie jest niemalże 100%, oczywiście główną różnicą są nowe labirynty. Jednak jak je znaleźć? Oto wskazówki mające pomóc wyszukać odpowiednie miejsca:

 

pacman google maps prima aprillis easter egg 2 instrukcje

 

Jeśli znaleźliście daną lokację to po prawej stronie pojawi się u Was znaczek Pacmana. Samo poruszanie się wymaga wprawy i ogranicza się do przesuwania palca góra-dół oraz prawo-lewo w celu pokazania bohaterowi kierunku.

 

pacman google maps prima aprillis easter egg instrukcje

 

Jeśli nie macie siły rozwiązywać zagadek to zajrzyjcie do Francji wyszukując Łuk Triumfalny. Dajcie znać jakie miejsca jeszcze udało Wam się znaleźć i chwalcie się swoimi wynikami w komentarzach!

 

 

źródło: Slashgear


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x