pacman google maps prima aprillis easter egg

 

Jeden żart Google przygotowany z okazji prima aprillis już poznaliśmy. Jest to ostatni wpis odnoszący się do poczty i rewolucji technologicznej. Jednak to nie wszystko, co przygotował gigant z Mountain View. Niespodzianka kryje się także w jednej z najpopularniejszych aplikacji tej firmy.

 

Chodzi oczywiście o tytułowe Google Maps. Razem z ostatnią aktualizacją program (4.4), ukryty został nowy tryb map. Ponownie zaglądamy do tytułu newsa i wiemy, że chodzi o Pacmana. Tak, Google postanowiło zamienić ulice na ścieżki, po których porusza się główny bohater gry, a także jego przeciwnicy. Odwzorowanie jest niemalże 100%, oczywiście główną różnicą są nowe labirynty. Jednak jak je znaleźć? Oto wskazówki mające pomóc wyszukać odpowiednie miejsca:

 

pacman google maps prima aprillis easter egg 2 instrukcje

 

Jeśli znaleźliście daną lokację to po prawej stronie pojawi się u Was znaczek Pacmana. Samo poruszanie się wymaga wprawy i ogranicza się do przesuwania palca góra-dół oraz prawo-lewo w celu pokazania bohaterowi kierunku.

 

pacman google maps prima aprillis easter egg instrukcje

 

Jeśli nie macie siły rozwiązywać zagadek to zajrzyjcie do Francji wyszukując Łuk Triumfalny. Dajcie znać jakie miejsca jeszcze udało Wam się znaleźć i chwalcie się swoimi wynikami w komentarzach!

 

 

źródło: Slashgear

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.