google smartbox poczta mail prima aprillis

 

Kiedy ostatnio wysyłaliście list? Nie mam na myśli e-maila, a fizyczną, papierową wiadomość, którą zanosicie na pocztę w celu skomunikowania się ze znajomymi. Tak, zapewne pierwsze, co Wam przyjdzie na myśl to pocztówki z wakacji lub pisma do przeróżnych urzędów/firm.

 

Google zauważyło, że w papierowych listach wciąż tkwi potencjał i warto wprowadzić pocztę w XXI wiek. W jaki sposób? Zapraszam do obejrzenia poniższego filmu przygotowanego w celach promocyjnych:

 

 

Wygląda interesująco? Jedyne, co mnie martwi to to, że w Polsce ta technologia się nie przyjmie, a co za tym idzie ciężko ocenić jej przydatność na co dzień. Niemniej jednak być może Poczta Polska zainteresuje się tą innowacją i zacznie współpracę z Google?

 

Tak, tak, jeżeli ktoś jeszcze się nie zorientował to warto sprawdzić dzisiejszą datę. Mimo wszystko, jakby taki pomysł faktycznie miał pojawić się w rzeczywistości to miałby on szansę odnieść sukces? Czy zmiana loga dopiero by pomogła?

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.