Honor to bardzo popularna marka smartfonów i nie tylko, która jeszcze do niedawna była w rękach Huaweia. W połowie listopada Chińczycy ogłosili jednak, że Honor został sprzedany, co oczywiście nie oznacza końca marki, a w zasadzie jej nowy początek, bo znów może ona wykorzystywać aplikacje i usługi Google. Dziś do Sieci trafił render przedstawiający wygląd nadchodzącego Honora V40. Nie da się ukryć, że smartfon może się podobać.

Design Honora V40 w pełnej okazałości – czego się spodziewać?

Honor V40 design

Z designem Honora V40 można się zapoznać na powyższym renderze. Jak nietrudno zauważyć, na froncie smartfona znajdzie się wycięcie na podwójny aparat do selfie w kształcie typowej tabletki. Widać też, że ekran tego urządzenia będzie zakrzywiony po bokach. Jeśli chodzi o ramki, to te wydają się być ledwie zauważalne. Najciekawiej jest jednak na pleckach, gdzie zamontowano poczwórny aparat. Design „wysepki” mocno przypomina tarczę eleganckiego zegarka, co wielu osobom z pewnością się spodoba.

Zobacz także: Qualcomm dzieli się wynikami benchmarków Snapdragona 888 – tak, to flagowiec

Aparat Honora V40 został opracowany we współpracy z firmą Leica, z którą Huawei wiązał się w przeszłości już wielokrotnie. Jeśli chodzi o wnętrze tego smartfona, to na razie niestety nie wiemy zbyt wiele. Chodzą jednak słuchy, że sprzęt może wykorzystać cztery różne układy od czterech różnych firm. Premiera Honora V40 wydaje się być już blisko, choć dokładnej daty jego debiutu jeszcze nie poznaliśmy. Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Co sądzicie o przedstawionym dziś designie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.