ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cena Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Z Flip 5G dostaje aktualizację do Androida 11 z One UI 3.0

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo duża firma, która słynie przede wszystkim ze smartfonów. Producent posiada ich w swojej ofercie naprawdę wiele, dlatego cały czas ma pełne ręce roboty z ich aktualizowaniem. A skoro o aktualizacjach mowa, to dziś na Androida 11 z One UI 3.0 załapał się składany Galaxy Z Flip 5G. Wcześniej uaktualnienie zawitało na Galaxy S20 i Galaxy Note20.

Samsung Galaxy Z Flip 5G i Android 11 z One UI 3.0 – aktualizacja już dostępna

Galaxy Z Flip 5G Android 11

Samsung Galaxy Z Flip 5G to bardzo ciekawy składany smartfon. Poza oryginalnym designem sprzęt wyróżnia jeszcze m.in. obecność niezwykle wydajnego Snapdragona 865+, 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wbudowanej. Flagowiec trafił do sprzedaży z Androidem 10 na pokładzie, ale Samsung wydał już przeznaczoną dla niego aktualizację do Androida 11 z One UI 3.0. Obecnie uaktualnienie, które swoją drogą oznaczono ciągiem znaków F707BXXU1CTL6, mogą instalować tylko wybrani użytkownicy Galaxy Z Flip 5G mieszkający w Szwajcarii. Jak nietrudno się domyślić, nowa wersja oprogramowania jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Galaxy S21 na renderach we wszystkich kolorach – smartfon może się podobać!

Ciężko powiedzieć, kiedy aktualizacja zawita do Polski, choć zapewne już niedługo – niewykluczone, że na dniach. Jeśli chodzi o zawarte w niej nowości, warto wspomnieć m.in. o odświeżonym designie, udoskonalonych funkcjach i dodatkowych opcjach personalizacji. Mamy tu jakichś posiadaczy Galaxy Z Flip 5G? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy