Galaxy_Note_2

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Każdego tygodnia dostajemy informacje, że kolejne urządzenia dostaną aktualizację do najnowszej wersji systemu w postaci Android 5.0 Lollipop. Tym razem przyszła pora na Samsunga i odświeżenie wcześniejszych wiadomości, które tym razem zostały uzupełnione o nowe modele.

 

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was, że ku zaskoczeniu wszystkich, Koreańczycy postanowili, że mimo wypełnienia wymagań Google to i tak wciąż wspierane będzie jedno ze starszych urządzeń. Mowa oczywiście o Galaxy Note 2, który już z dwoma następcami, również oczekuje aktualizacji systemu i posiadacze tego modelu mogą oczekiwać Lollipopa. Także użytkownicy Galaxy Alpha oraz Galaxy S5 Mini mogą być pewni, że Samsung – jeśli się nic nie odmieni – dostaną najnowszą wersję systemu Android. Są to potwierdzone informacje przez oddział firmy zajmujący się regionem Finlandii i Norwegii.

 

Oczywiście użytkownicy powyższych modeli chcieliby poznać konkretną datę kiedy Samsung zdecyduje się oficjalnie udostępnić Androida 5.0 Lollipop. Niestety, na wszelkich stronach widnieje „później w 2015 roku”. Tym sposobem Koreańczycy zabezpieczyli się jeszcze na 9 miesięcy. W takim razie jakie jeszcze urządzenie powinna ta firma zaktualizować?

 

 

źródło: GSMArena.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.