Vivo X51 5G

Wygląd Vivo X60 i X60 Pro przedstawiony przez producenta – ZEISS na pokładzie

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Lada moment mamy poznać nową serię smartfonów od Vivo – X60, pod którą kryją się dwa modele. Oczywiście jednym z nich jest bazowy X60, a drugim jego ulepszona wersja, czyli X60 Pro. Z racji, że o smartfonach wiemy już wyjątkowo dużo, to producent postanowił podzielić się ze światem… oficjalnymi grafikami, które pokazują wygląd nadchodzących modeli. Dwójka została przedstawiona we wszystkich wersjach kolorystycznych, które mają być dostępne. Dlatego już nikt nie powinien mieć wątpliwości, jaki wygląd zaoferują Vivo X60 i X60 Pro.

Wygląd Vivo X60 i X60 Pro z oznaczeniem firmy ZEISS

Oczywiście o ile ktokolwiek jeszcze miał wątpliwości co do wyglądu tytułowych modeli. Filmy takie jak powyższy krążą po Sieci od dłuższego czasu. Dlatego decyzja producenta o ujawnieniu grafik prasowych w swoim sklepie nikogo nie powinna dziwić. Niemniej zobaczcie, jak się prezentują Vivo X60, a poniżej X60 Pro:

Design względem recenzowanego przez nas Vivo X51 5G, który w Chinach nazywa się X50 Pro, nie uległ ogromnym zmianom. Jedną z kluczowych nowości w wyglądzie tych smartfonów jest pojawienie się loga ZEISS na charakterystycznej wyspie. Niedawno Vivo ogłosiło współpracę z niemieckim przedsiębiorstwem, więc premiera X60 będzie jej przykładem. X60 od X60 Pro różni przede wszystkim płaski wyświetlacz i brak peryskopu na plecach.

Zobacz też: MultiSIM w T-Mobile – dodatkowy profil eSIM w zegarku.

Kluczowym dla serii X60 ma być jednostka napędowa. Vivo najprawdopodobniej nie skorzysta z układów Qualcomma, a weźmie na warsztat Exynosa 1080 od Samsunga. Jednostka wykonana w litografii 5 nm zapowiada się na całkiem udaną, choć oczywiście dopiero pierwsze testy nadchodzących modeli Vivo to potwierdzą. Seria X60 oficjalnie w Chinach ma pojawić się 29 grudnia.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy