ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wskazówka dla kierowców: 70% obniżka cen aplikacji Sygic GPS Navigation

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Aplikacje
01_advertorial_image_1200x628

Wielkanoc to idealny czas, aby ruszyć w drogę, dlatego firma Sygic przygotowała specjalną ofertę dla kierowców. Sygic — Europa i Rosja: Aplikacja GPS Navigation jest teraz dostępna za jedyne 19,99 EUR, obniżka trwa do 12 kwietnia. Cena standardowa wynosi 69,99 EUR. Oferta jest dostępna w sklepie internetowym Sygic.

Aplikacja Sygic GPS Navigation działa w trybie offline i korzysta z wysokiej jakości map TomTom, które są przechowywane bezpośrednio na telefonie. Wieczysta licencja aplikacji firmy Sygic umożliwia darmowe aktualizacje map wiele razy w roku. Oznacza to, że zakup aplikacji jest jednorazową inwestycją. Jest ona dostępna na telefony iPhone i urządzenia z systemem Android. Liczba użytkowników osiągnęła 80 milionów. Ocena czterech gwiazdek wystawiona przez 570 000 członków społeczności systemu Android sprawia, że aplikacja firmy Sygic jest najwyżej ocenioną nawigacją premium dostępną w serwisie Google Play.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hOoxdlvauio[/youtube]

Zainstaluj aplikację Sygic GPS Navigation za darmo

Aplikacja firmy Sygic jest nieoceniona podczas długich podróży zagranicznych, ponieważ działa w trybie offline i nie wymaga dostępu do Internetu przez co nie naraża użytkowników na koszty związane z roamingiem i transferem danych. Aplikacja Sygic GPS Navigation posiada wiele zaawansowanych funkcji, takich jak asystent pasa ruchu, widok skrzyżowań, wyznaczanie tras z wieloma postojami, instrukcje głosowe oraz oczywiście ostrzeżenia o fotoradarach i ograniczeniach prędkości.

02_advertorial_image_1200x628

Sygic GPS Navigation jako jedyny wykorzystuje wyświetlacz HUD, który wyświetla informacje dotyczące nawigacji ze smartfonu bezpośrednio na przedniej szybie samochodu, bez potrzeby użycia dodatkowych urządzeń. Znacząco zwiększa to bezpieczeństwo korzystania z nawigacji w nocy. Aplikacja firmy Sygic jest pierwszą, która korzysta z funkcji Dashcam umożliwiającej nagrywanie filmów podczas używania nawigacji. Kierowcy, którzy często korzystają z nawigacji mogą dodawać informacje o ruchu drogowym, aby unikać korków i korzystać z funkcji Premium speed cameras, która udostępnia informacje o lokalizacji fotoradarów.

Oferta jest dostępna w sklepie internetowym firmy Sygic. Aplikacje można pobrać bezpłatnie z serwisu Google Play, aby ją przetestować na swoim urządzeniu.

Artykuł został opracowany we współpracy z firmą Sygic.

Sprawdź najnowsze wpisy