Zamówiliście w sieci świąteczne prezenty na ostatnią chwilę lub właśnie planujecie to zrobić? InPost obiecuje dostawę do paczkomatów przed świętami – firma poinformowała, że wszystkie przesyłki trafią do odbiorców przed Wigilią pod jednym warunkiem. Warto go znać, żeby później się nie rozczarować.

InPost obiecuje dostawę do paczkomatów przed świętami – oto warunek

InPost poinformował, że gwarantuje dostarczenie przesyłek do paczkomatów jeszcze przed Wigilią. Kluczowa jest jednak data nadania paczki – firma obiecała dostarczyć we wspomnianym terminie te przesyłki, które zostaną nadane do poniedziałku 21 grudnia.

W szczycie przedświątecznym uzupełniamy przesyłki w Paczkomatach nawet kilka razy dziennie. Jesteśmy w stanie pełnej mobilizacji i, mimo że
punktowo notowaliśmy przeciążenie sieci – to jako całość funkcjonuje ona bardzo dobrze
– twierdzi prezes InPostu Rafał Brzoska, ale jednocześnie ponawia prośbę o szybkie odbieranie przesyłek z paczkomatów, by zrobić miejsce na kolejne.

Czytaj także: Microsoft Authenticator z nowymi możliwościami. Od teraz nie będziesz musiał pamiętać o hasłach

Istotne jest to, że data zakupu niekoniecznie pokrywa się z datą nadania przesyłki. Szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy sklepy internetowe mają niekiedy duże opóźnienia. Warto więc zorientować się przed zakupem, jaki termin wysyłki deklaruje sprzedawca. To właśnie od daty wysłania przez niego towaru zależy, czy przesyłka dotrze do nas na czas.

źródło: informacja prasowa