ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AirPods Pro 2

AirPods 3 mają wyglądać jak AirPods Pro, ale nie dostaną istotnej funkcji

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Apple to bardzo znana firma, która ma w swoim portfolio kilka produktów. Najbardziej znane są oczywiście iPhone’y, ale słuchawki bezprzewodowe z rodziny AirPods również cieszą się sporym zainteresowaniem. Tak się składa, że dzisiaj dowiedzieliśmy się co nieco o wyczekiwanych AirPods 3. Sprzęt ma wyglądać jak najdroższe AirPodsy Pro, ale na tym podobieństwa w zasadzie się skończą.

Wygląd AirPods 3 – czego możemy się spodziewać po kolejnych słuchawkach bezprzewodowych od Apple?

AirPods 3 Pro wygląd

AirPodsy od Apple sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Wielu użytkowników z niecierpliwością czeka, aż gigant z Cupertino w końcu ujawni model AirPods 3. Wcześniejsza doniesienia sugerowały, że słuchawki z wyglądu będą przypominać AirPods Pro. Teraz wiarygodne źródło z Korei Południowej potwierdziło te informacje i dodało od siebie, że premiera AirPods 3 odbędzie się w pierwszej połowie 2021 roku.

Zobacz także: Paczkomaty pomagają spełnić marzenia – InPost wspiera zimowy atak na K2

Co tu dużo mówić – AirPods 3 najprawdopodobniej rzeczywiście będą podobne do AirPods Pro, choć na razie ciężko powiedzieć, do jakiego stopnia. Tzw. insiderzy twierdzą, że urządzenia będą identyczne, ale na razie nie można brać tych informacji za pewnik – jest szansa, że Apple będzie chciało co nieco rozróżnić te modele. Pomijając aspekty wizualne, AirPods 3 nie dostaną ANC, czyli funkcji aktywnej redukcji szumów, którą wielu sobie ceni. Także i to doniesienie potwierdził południowokoreański serwis The Elec. Rzecz jasna w AirPods Pro ANC jest i wygląda na to, że jeszcze przynajmniej przez jakiś czas pozostanie „ekskluzywne” dla modeli z „Pro” w nazwie.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy