Aplikacja Bank Millennium w AppGallery to znak, że coraz więcej firm spogląda w stronę systemu Huawei. To już kolejny z banków, który zdecydował się na udostępnienie swojej aplikacji w AppGallery, choć na pełną integrację z systemem Huawei Mobile Services trzeba jeszcze chwilę poczekać. Nie zmienia to jednak tego, że Bank Millennium zrobił właśnie krok w stronę tego, by przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Bank Millennium w AppGallery

AppGallery Huawei

Dostęp do aplikacji Banku Millennium w AppGallery mają na razie użytkownicy, którzy korzystają jeszcze z GMS. Jednak pełna integracja z HMS to kwestia czasu. Ostatnio można zauważyć „wysp” aplikacji bankowych w AppGallery. Swoją integrację zapowiedziało Getin Mobile czy Noble Moblie. Pełną integracją z Huawei Mobile Services może pochwalić się za to już IKO oraz mBank. Widać więc, że aplikacje bankowe w HMS mają się dobrze, a zapowiada się, że będzie tylko lepiej. Tak o dołączeniu Banku Millennium do AppGallery wypowiadają się zainteresowane strony.

Dołączenie aplikacji Banku Millennium to kolejny dowód, że realizujemy obiecany plan rozwoju kategorii aplikacji bankowych w AppGallery. To także kolejny przykład tego, że nasza współpraca z partnerem to nie tylko sama integracja, to także bogaty pakiet działań promocyjnych, które są tuż przed nami – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Zobacz też: Które smartfony obsługują technologię 5G w Plusie?

Zgodnie z zapowiedzią udostępniamy aktualną wersję aplikacji w sklepie Huawei. Jednocześnie wspólnie z naszym partnerem pracujemy nad pełną integracją z Huawei Mobile Service, by klienci z nowszymi modelami smartfonów, którzy dotychczas nie mieli takiej możliwości, również mogli korzystać z naszej aplikacji – mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. 

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.