ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
play now smart tv samsunga

Aplikacja Play Now dostępna na telewizorach Smart TV Samsunga

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Aplikacja Play Now jest już dostępna na telewizorach typu Smart TV Samsunga. Fioletowy operator poinformował dziś, kto i w jaki sposób może zainstalować ten program, a także przypomniał możliwości Play Now.

Jak zainstalować aplikację Play Now na telewizorze Smart TV Samsunga?

Aplikacja Play Now jest dostępna bezpłatnie w sklepie z aplikacjami Samsung Smart TV. Mogą ją zainstalować posiadacze telewizorów wyprodukowanych od 2016 roku.

Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV mogą przypiąć kafelek z Play Now do ekranu startowego. Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu i potwierdzić akcję na smartfonie. Właściciel numeru nie musi się także obawiać o to, że domownicy zamówią dodatkowe usługi czy wypożyczą film bez jego wiedzy – każda taka operacja wymaga autoryzacji na telefonie – wyjaśnia Play. Dostępna jest także alternatywna metoda logowania. Potrzebujemy do niej numeru usługi telewizyjnej przypisanego do oferty PLAY NOW TV BOX.

Aplikacja pozwala odtwarzać wybrane treści od momentu, na którym zakończono oglądanie na innym urządzeniu. Umożliwia również oglądanie od początku programu, który już trwa lub nawet takiego, którego emisja zakończyła się do 7 dni wstecz. Wybrane przez siebie treści można nagrać i przechowywać w chmurze przez 6 miesięcy.

Czytaj także: Telefon Google wkracza do elitarnego grona najpopularniejszych aplikacji

W jaki inny sposób można korzystać z Play Now? Dostępne są aplikacje na Androida i iOS, dedykowany TV BOX, a także portal playnow.pl.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy