Firma realme miała dziś istotną premierę. Marka nie zaprezentowała jednak żadnego smarfona, czy innego urządzenia. Zamiast tego producent przedstawił nam swoją pierwszą maskotkę, która nosi imię realmeow. Maskotka ta ma być odzwierciedleniem wizji firmy. Nie można jej także odmówić swoistej prostoty. 

realme realmeow

realme realmeow

Maskotka realmeow została stworzona przez znanego animatora Marka A. Walsh’a we współpracy z zespołem projektantów firmy. Warto dodać, że Mark ma duże doświadczenie w produkcji animacji. Pracował on przy wielu filmach studia Pixar, takich jak Gdzie jest Nemo? czy Potwory i Spółka. Wróćmy jednak do samej maskotki. Ta jest osiemnastoletnim kotopodobym stworzeniem, które jest fanem nowoczesnej technologii. Jak widać, firma chce, aby jej grupa docelowa mogła się utożsamiać ich kotowatym reprezentantem.

Zobacz też: Oppo pracuje nad najdłuższym składanym smartfonem na świecie

Jeśli chodzi o sam wygląd, to kolory realmeow nawiązują do logo firmy. Dodatkowo jego twarz przyozdabiają futurystyczne okulary sportowe. Poza technologią ma on także masę innych zainteresowań. Uwielbia jeździć na łyżwach, tańczyć do hip-hopu i słuchać rapu. Ma również na celu promować przekaz realme dla użytkowników sprzętu firmy. Mają oni być bardziej odważni, oryginalni i wyznaczać trendy. Producent zdradził także, realmeow będzie regularnie pojawiać się na materiałach marketingowych. Będzie także stanowić integralną część projektowania przyszłych produktów. A co Wy sądzicie o nowej maskotce producenta?

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.