Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swoim portfolio wiele różnych urządzeń, choć największym wzięciem cieszą się oczywiście smartfony. Od dłuższego czasu chodzą plotki, jakoby Koreańczycy mieli wyposażyć przynajmniej jeden model z serii Galaxy S21 w rysik. Dziś dostaliśmy swojego rodzaju potwierdzenie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

S-Pen w Galaxy S21 wydaje się być tylko formalnością

rysik galaxy s21 tm roh samsung

TM Roh, prezes i szef działu urządzeń mobilnych Samsunga, opublikował obszerny post na blogu, w którym świętuje dokonania firmy w mijającym 2020 roku. To, co najciekawsze, znalazło się jednak pod koniec. Mężczyzna napisał bowiem:

„Zwracaliśmy uwagę na aspekty, które użytkownicy serii Galaxy Note lubią najbardziej i jesteśmy podekscytowani, by dodać kilka jej najlepszych funkcji do innych urządzeń z naszego portfolio.”

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy S20 FE 5G, Meizu M8, Lenovo Legion Y540-15 i więcej kapitalnych okazji!

Tuż po tych słowach Roh wspomniał, że zdradzi więcej w styczniu, czyli w miesiącu premiery serii Galaxy S21. Powiedzmy sobie szczerze – to nie może być przypadek. Mimo że mężczyzna nie napomknął wprost o rysiku, tak możemy być w zasadzie pewni, że jest on jedną z „najlepszych funkcji”. Wiele wskazuje na to, że wsparcie dla S-Pena dostanie tylko Galaxy S21 Ultra, jednak niewykluczone, że w kolejnych latach załapią się też „bardziej podstawowe modele” rodziny Galaxy S. Co więcej, niewykluczone, że rysik zawita także do wybranych składanych smartfonów Samsunga, ale na chwilę obecną to nic pewnego. A wy co sądzicie o rysiku w Galaxy S21? Uważacie, że to dobry ruch? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.