Qualcomm rezygnuje z MWC 2021

GSMA obiecuje, że MWC 2021 będzie z udziałem odwiedzających – niestety, nie chodzi o Barcelonę

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Targi MWC 2020 zostały odwołane z powodu trwającej pandemii COVID-19. Organizatorzy, czyli GSMA, zwrócili nawet uiszczoną wcześniej zapłatę za bilety i stanowiska. Co więcej, organizatorzy przełożyli targi MWC 2021 na czerwiec 2021 roku, w nadziei, że do tej pory uporamy się już z pandemią. Teraz organizacja ogłosiła, że jedna z tegorocznych imprez będzie wydarzeniem fizycznym z udziałem publiczności. Niestety, nie chodzi tu o główną imprezę w Barcelonie, a o znacznie mniej popularne MWC Shanghai 2021.

MWC Shanghai 2021 z udziałem pubiki

MWC Shanghai 2021 z udziałem pubiki

GSMA (dawniej: GSM Association) w komunikacie prasowym podało szczegóły dotyczące imprezy. Warto więc zacząć od tego, że MWC Shanghai 2021 odbędzie się w dniach 23-25 lutego w Shanghai New International Expo Centre (SNIEC). Tematem przewodnim MWC 2021 jest Connected Impact. Całość będzie się kręciła wokół łączności 5G, technologii IoT, smart home. Duże znaczenie w trakcie imprezy ma mieć także Sztuczna Inteligencja. W imprezie wezmą udział głównie chińskie firmy. Nie zabraknie jednak też Nokii i Ericssona. 

Zobacz też: Specjaliści Business Intelligence – to ich szukają pracodawcy najczęściej

Organizatorzy stawiają głównie na udział osobisty w wydarzeniu. Jednak umożliwią także uczestniczenie w nim za pośrednictwem transmisji online. W ramach imprezy dostępne są cztery rodzaje karnetów: 

  • Online Pass — udział w konferencjach online za 59,64 USD
  • Full Exhibition Pass — osobisty udział w konferencjach za 105,5 USD
  • 5G Smartphone Conference Pass — pozwala obejrzeć najnowsze smartfony za 948 USD
  • VIP Pass — pozwala na udział w spotkaniach z producentami. Jest on w cenie promocyjnej 963,39 USD, a jego cena regularna to 1376 USD.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy