ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ciąg dalszy doniesień na temat OnePlus Two, niestety nie będzie różowo

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
OnePlusOneLollipopgp

 
Podsumowując wieści, które pojawiły się w sieci, mamy już obraz tego. co może przynieść nam kolejne urządzenie od OnePlus. Model Two będzie ratunkiem dla producenta, który stracił już zbyt wiele przez ostatni rok. Z tego powodu cena urządzenia stanie się dużo wyższa niż w przypadku OnePlus One’a. Bliżej jej będzie do flagowców konkurencji niż do poprzednika więc użytkownicy zacierający ręce powinni nieco ochłonąć.

 
Drugą kwestią jest data premiery urządzenia. OnePlus Two ujrzymy prawdopodobnie w trzecim kwartale bieżącego roku, ale to wciąż tylko spekulacje. Istnieje możliwość, że dopiero pod koniec 2015 roku producent pokaże nam swojego flagowca.

 
Smartfon zostanie wyposażony w najlepsze możliwe podzespoły z najnowszym Snapdragonem 810 na czele. Aktualne doniesienia mówią też o zastosowaniu mniejszego niż w przypadku One’a ekranu oraz w całości metalowej obudowy. W takiej sytuacji korzystniejsze byłoby wykorzystanie rozdzielczości FHD, bo na pięciu calach dalsze zwiększanie gęstości pikseli nie ma większego sensu. Jak oceniacie perspektywy OnePlus Two, czy ma on jakieś szanse zaistnieć na rynku?

oneplus-one-official-image-7

Źródło: OnePlus

Sprawdź najnowsze wpisy