Awaria Google ma miejsce właśnie teraz. Od kilkunastu minut na całym świecie nie działają m.in. takie usługi jak Gmail, YouTube czy Hangouts. Na razie nie wiadomo, gdzie leży problem, choć z pewnością dotyczy on serwerów giganta z Mountain View. Co ciekawe, sama wyszukiwarka wydaje się działać stosunkowo dobrze, choć nieco wolniej niż zwykle.

Awaria Google – dlaczego nie działa YouTube, Gmail i inne usługi?

Awaria Google YouTube

To już kolejna awaria Google w tym roku. Niestety na razie nie jest jasne, kiedy możemy się spodziewać powrotu popularnych usług do działania – pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że już długo nie poczekamy. Mimo że takie platformy jak m.in. Gmail, YouTube, Hangouts, Arkusze Google czy Dysk Google nie działają, tak Tłumacz Google wciąż funkcjonuje bez zarzutów. Awaria Google dotknęła zdecydowaną większość serwisów giganta, ale na szczęście nie wszystkie.

Zobacz także: Tryb Ciemny w wyszukiwarce Google – zmiany w wersji webowej coraz bliżej

Nie da się ukryć, że sytuacje takie jak ta potrafią sparaliżować wiele firm, które polegają na usługach Google. A jak nietrudno się domyślić, jest ich naprawdę wiele. Oczywiście na przedsiębiorcach się nie kończy, bo osoby prywatne również mogą bardzo negatywnie odczuwać skutki problemów, z którymi obecnie boryka się firma. Dobra wiadomość jest taka, że gdy występują awarie Google, to zazwyczaj nie trwają one zbyt długo. W końcu tak duża marka nie może pozwalać sobie na takie wpadki. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać, aż wszystko wróci do normy. Eksperci z pewnością już pracują nad rozwiązaniem problemu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.