Nowe wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077

Niezadowolony z działania Cyberpunka 2077 na Xboxie One lub PS4? Możesz odzyskać pieniądze

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Cyberpunk 2077 to bezapelacyjnie najgłośniejsza premiera tego roku. Po kilku „obsuwach” gra w końcu ujrzała światło dzienne, choć nie w takim stanie, jak wielu by sobie tego życzyło. Szczególnie źle jest na konsolach poprzedniej generacji, gdzie Cyberpunk 2077 działa i wygląda fatalnie. CD Projekt RED doskonale o tym wie, za co teraz przeprasza i oferuje pomoc w uzyskaniu zwrotu pieniędzy niezadowolonym graczom. Chociaż coś.

Zwrot pieniędzy za Cyberpunka 2077 – co, jak i gdzie?

cyberpunk 2077 reklamacja zwrot pieniędzy

Na profilach Cyberpunka 2077 w serwisach społecznościowych pojawił się dziś obszerny post, w którym firma przeprosiła graczy bawiących się na PlayStation 4 i Xbox One za kiepskie dopracowanie gry na tych konsolach. Studio CD Projekt RED poinformowało, że stosowne uaktualnienia mające na celu poprawienie działania Cyberpunka 2077 są już w drodze, choć jednocześnie zaznaczono, że gra na PS4 czy Xboxie One nigdy nie będzie działać tak dobrze, jak na konsolach nowej generacji.

Zobacz także: Oferta weekendowa w PlayStation Store. Oto 40 gier, które warto kupić w wyprzedaży

Pod koniec wspomniano, że gracze, którzy nie chcą czekać i są po prostu niezadowoleni ze stanu technicznego gry, mogą poprosić o zwrot pieniędzy za jej zakup. Osoby, które nabyły wydania cyfrowe, mogą złożyć reklamację na PSN lub Xbox. Z kolei właściciele wydań pudełkowych w pierwszej kolejności powinni się udać do sklepów, w których dokonali zakupu. Jeśli jednak prośba o zwrot pieniędzy zostanie odrzucona, to tacy gracze mogą się odezwać po pomoc bezpośrednio do CD Projekt RED. Wystarczy do 21 grudnia wysłać maila na adres [email protected]

Źródło: CD Projekt RED

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy