ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy Note20 ultra android 11 aktualizacja one ui 3.0

Galaxy Note20 Ultra z One UI 3.0 – Samsung wydaje aktualizację z Androidem 11

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Na początku miesiąca Samsung udostępnił planowany harmonogram aktualizacji z nakładką One UI 3.0 na swoje smartfony. Przez to rozumiemy również pojawienie się Androida 11. Na pierwszy ogień poszła seria Galaxy S20, która miała zostać zaktualizowana właśnie w grudniu. Tymczasem docierają do nas informacje zza Wielkiej Wody o kolejnym modelu, który może pochwalić się nowym oprogramowaniem. Jak zapewne się domyślacie, mowa jest o Galaxy Note20 Ultra – One UI 3.0 i Android 11 ostatecznie trafia na pierwsze modele.

Android 11 (One UI 3.0) trafia na Galaxy Note20 Ultra – 200% planu Samsunga

samsung galaxy note20 ultra android 11 aktualizacja one ui 3

Skoro mowa o Wielkiej Wodzie, to mówimy o wersji ze Snapdragonem 855 na pokładzie. Dokładniej rzecz biorąc, egzemplarze Galaxy Note20 Ultra od AT&T otrzymały wspomnianą aktualizację. Tak, operator jest w stanie wydać szybciej nowe oprogramowanie. Android 11 z One UI 3.0 (N98xUSQU1CTL2 ) dla tego smartfona waży 2,5 GB i naturalnie został udostępniony w ramach usługi OTA. Jak sami widzicie po opisie, Samsung skupił się po prostu na wdrożeniu Androida 11, aczkolwiek One UI 3.0 wprowadza swoje zmiany. Poprawiona ergonomia, kolejne gesty i mniej lub bardziej drobne poprawki warte zainstalowania.

Zobacz też: Nielegalna dominacja Facebook? WhatsApp i Instagram mogą pójść pod młotek.

W tej aktualizacji najbardziej zaskakuje fakt, że początkowo Samsung zaznaczył w harmonogramie, że Galaxy Note20 Ultra otrzyma One UI 3.0 (i Androida 11) w styczniu 2021 roku. Niemniej pamiętajmy, że Koreańczycy mają jeszcze wiele regionów do zaktualizowania, więc nie powinniśmy się dziwić, gdyby właśnie w przyszłym roku pojawiła się aktualizacja w Polsce. Niemniej sprawdzajcie na bieżąco, czy nie pojawił się u Was odpowiedni komunikat.

Źródło: GSM Arena, Gizchina

Sprawdź najnowsze wpisy