Vivo przedstawia X5Max, supercienkiego i wydajnego smartfona dla każdego!

Newsy

vivo-X5Max (1)

 
Wciąż słyszymy o wielu bardziej lub mniej znanych producentach, którzy przesuwają kolejne granice w konstruowaniu mobilnych urządzeń. W kwestii odchudzania smartfonów również trwa nieustanny pościg w walce o coraz cieńsze i smuklejsze bryły. Vivo zaprezentował swoją propozycję, która wyróżnia się przede wszystkim designem i nieprawdopodobnie małą grubością.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

vivo-X5Max (2)

 
X5Max w najcieńszym miejscu mierzy jedynie 3,98 mm co jest kosmicznym wynikiem w tak dużym urządzeniu. Suma materiałów, z których zostało wykonane urządzenie stoi na bardzo wysokim poziomie. Połączenie stali i szkła pozwala wierzyć w trwałość tak cienkiego i wydawałoby się kruchego smartfona. Specyfikacja urządzenia również nie należy do słabych. Na pokładzie znajdziemy Snapdragona 615 wspartego 2 GB pamięci operacyjnej. Jedynie bateria o pojemności 2000 mAh wydaje się zbyt mała zważając na spory ekran i niezłą wydajność smartfona. X5Max pracuje na Androidzie 4.4.4 z autorską nakładką FunTouch OS i na razie nie wiadomo czy urządzenie trafi do naszego kraju.

 

vivo-X5Max (3)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x