50 GB przestrzeni w Dropbox dla użytkowników Sense 4.0

Rafał Kaczor Rafał Kaczor Newsy
htc-dropbox-50-gb

Wraz ze zbliżającym się okresem targów Mobile World Congress w Barcelonie, pojawia się coraz więcej ciekawych informacji dotyczących platformy Android. Jednym z gorętszych tematów jest nadchodząca premiera najnowszej wersji nakładki systemowej Sense od HTC, mającej być oznaczoną jako 4.0.

Jak już pisaliśmy, nowa odsłona interfejsu ma wnieść kilka usprawnień, zarówno wizualnych jak i funkcjonalnych. Wygląda na to, że tu nie kończą się korzyści płynące z posiadania Sense.

Pojawiła się informacja, że serwis Dropbox, świadczący usługi dysku internetowego, ma zapewnić nabywcom telefonów z najnowszą wersją Sense aż 50 GB darmowej przestrzeni w chmurze. Osoby, które mają nielimitowany dostęp do sieci i lubią trzymać swoje pliki bezpiecznie na zewnętrznym serwerze, na pewno będą tym faktem ukontentowane.

htc-dropbox-2

Niestety, nie wiadomo na jak długi okres zostanie owa promocja udostępniona użytkownikom – i to właśnie jest przysłowiowa łyżka dziegciu w tej jakże pozytywnej wiadomości. Bardzo prawdopodobne, iż klienci HTC będą mogli cieszyć się darmową przestrzenią przez rok, tak jak miało to miejsce w poprzedniej ofercie dotyczącej Sense 3.5.

Z pewnością im bliżej targów MWC, tym więcej informacji będzie pojawiało się w tym temacie. Kto wie, być może HTC i Dropbox pokuszą się o jakąś zupełnie niespodziewaną ofertę, która podbije portfele potencjalnych nabywców? Dowiemy się już niebawem.

źródło: phandroid

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy