htc-dropbox-50-gb

 

Wraz ze zbliżającym się okresem targów Mobile World Congress w Barcelonie, pojawia się coraz więcej ciekawych informacji dotyczących platformy Android. Jednym z gorętszych tematów jest nadchodząca premiera najnowszej wersji nakładki systemowej Sense od HTC, mającej być oznaczoną jako 4.0.

Jak już pisaliśmy, nowa odsłona interfejsu ma wnieść kilka usprawnień, zarówno wizualnych jak i funkcjonalnych. Wygląda na to, że tu nie kończą się korzyści płynące z posiadania Sense.

Pojawiła się informacja, że serwis Dropbox, świadczący usługi dysku internetowego, ma zapewnić nabywcom telefonów z najnowszą wersją Sense aż 50 GB darmowej przestrzeni w chmurze. Osoby, które mają nielimitowany dostęp do sieci i lubią trzymać swoje pliki bezpiecznie na zewnętrznym serwerze, na pewno będą tym faktem ukontentowane.

htc-dropbox-2

Niestety, nie wiadomo na jak długi okres zostanie owa promocja udostępniona użytkownikom – i to właśnie jest przysłowiowa łyżka dziegciu w tej jakże pozytywnej wiadomości. Bardzo prawdopodobne, iż klienci HTC będą mogli cieszyć się darmową przestrzenią przez rok, tak jak miało to miejsce w poprzedniej ofercie dotyczącej Sense 3.5.

Z pewnością im bliżej targów MWC, tym więcej informacji będzie pojawiało się w tym temacie. Kto wie, być może HTC i Dropbox pokuszą się o jakąś zupełnie niespodziewaną ofertę, która podbije portfele potencjalnych nabywców? Dowiemy się już niebawem.

źródło: phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.