50 GB przestrzeni w Dropbox dla użytkowników Sense 4.0

Newsy

htc-dropbox-50-gb

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wraz ze zbliżającym się okresem targów Mobile World Congress w Barcelonie, pojawia się coraz więcej ciekawych informacji dotyczących platformy Android. Jednym z gorętszych tematów jest nadchodząca premiera najnowszej wersji nakładki systemowej Sense od HTC, mającej być oznaczoną jako 4.0.

Jak już pisaliśmy, nowa odsłona interfejsu ma wnieść kilka usprawnień, zarówno wizualnych jak i funkcjonalnych. Wygląda na to, że tu nie kończą się korzyści płynące z posiadania Sense.

Pojawiła się informacja, że serwis Dropbox, świadczący usługi dysku internetowego, ma zapewnić nabywcom telefonów z najnowszą wersją Sense aż 50 GB darmowej przestrzeni w chmurze. Osoby, które mają nielimitowany dostęp do sieci i lubią trzymać swoje pliki bezpiecznie na zewnętrznym serwerze, na pewno będą tym faktem ukontentowane.

htc-dropbox-2

Niestety, nie wiadomo na jak długi okres zostanie owa promocja udostępniona użytkownikom – i to właśnie jest przysłowiowa łyżka dziegciu w tej jakże pozytywnej wiadomości. Bardzo prawdopodobne, iż klienci HTC będą mogli cieszyć się darmową przestrzenią przez rok, tak jak miało to miejsce w poprzedniej ofercie dotyczącej Sense 3.5.

Z pewnością im bliżej targów MWC, tym więcej informacji będzie pojawiało się w tym temacie. Kto wie, być może HTC i Dropbox pokuszą się o jakąś zupełnie niespodziewaną ofertę, która podbije portfele potencjalnych nabywców? Dowiemy się już niebawem.

źródło: phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x