ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC wprowadzi dwie wersje One E9?

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
HTC One E9

HTC robi wszystko aby cały czas było o nim głośno. Pomimo premiery nowego flagowca nadal czekamy na jego większą wersję – One M9 + a także tańszą, plastikową wersję One E9. Okazuje się jednak, że to nie koniec.

Znany z przecieków na temat HTC @upleaks opublikował na Twitterze nowe informacje z których wynika, że oprócz One E9 zadebiutuje także jego większy brat – One E9 +. Wygląda na to że tajwański producent chce dać alternatywę także dla użytkowników szukających wydajnego phabletu.


Oba urządzenia mają się różnić wielkością wyświetlacza, odpowiednio 5 oraz 5.5 cala, rozdzielczością – FullHD oraz WQHD i zastosowanymi aparatami. One E9 będzie posiadać matryce o rozdzielczości 13 MPx a jego większy brat 20 MPx. Jednostką napędzająca będzie prawdopodobnie ośmiordzeniowy Mediatek MT 6795 bądź Snapdragon 805 a wspomagać je będzie 3GB pamięci RAM.

Niestety nadal nieznana jest data premiery urządzeń. Mówi się o kwietniu lub maju. Możliwe że na najbliższej konferencji HTC poznamy więcej szczegółów, chyba że firma chce dalej podkręcać atmosferę wokół własnych produktów. Jesteście zainteresowani tańszymi odpowiednikami M9 i M9+

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy