Podcasty w przeglądarce Huawei to nowa opcja dla użytkowników, którzy korzystają z rozwiązania producenta. Od teraz można mieć dostęp do nowych i ciekawych treści bezpośrednio z poziomu przeglądarki na urządzeniu mobilnym. Zważywszy na to, że coraz częściej i coraz chętniej smartfony zastępują nam komputery, to bardzo ciekawe rozwiązanie. Czego będzie można posłuchać w ten sposób?

Podcasty w przeglądarce Huawei

Nie da się ukryć, że podcasty zyskują coraz większą popularność. Towarzyszą nam codziennie w drodze do pracy lub nawet podczas niej. Co chwila także pojawiają się nowi twórcy, którzy zamierzają zaznaczyć swoją obecność na rynku w ten właśnie sposób. Popularność podcastów zauważyło nawet Spotify, które traktuje twórców tego typu materiałów z wyjątkowym uwielbieniem. Nie dziwne więc, że podcasty coraz częściej pojawiają się w nowych miejscach. I jednym z nich będzie przeglądarka Huawei, która dostępna jest „z automatu” na sprzętach producenta. Oczywiście można ją także pobierać z AppGallery, czyli autorskiego sklepu z aplikacjami od Huawei. Czego będzie można słuchać w przeglądarce Huawei?

W bazie dostępnych podcastów w Przeglądarce Huawei znajdują się m.in. Raport o Stanie Świata autorstwa Dariusza Rosiaka, wyróżnionego tytułem Dziennikarza Roku 2020 w konkursie Grand Press, Poranne Rozmowy RMF FM, Strefa Psyche SWPS, a także treści audio od Onet.pl, Krzysztofa Gonciarza oraz Halo Radio, Weszło.fm i magazynu opinii Pismo. W Przeglądarce Huawei znajdują się również podcasty w języku angielskim dostarczane m. in. przez BBC. Przeglądarka Huawei umożliwia odsłuchanie treści audio z poziomu aplikacji za pośrednictwem SQUID News, bez konieczności przechodzenia na stronę wydawcy. Podczas przeglądania newsfeeda w aplikacji, pojawia się pop-up z kategoriami Trending, Video oraz Podcasty. Po kliknięciu w sekcję Podcasty, użytkownik zyskuje dostęp do bogatych zasobów treści audio z różnych grup tematycznych.

Zobacz też: Jak wyglądało Huawei Developer Conference Polska oczami programisty?

Widać, że Huawei nie zapomina o swoich użytkownikach i co chwila oferuje im coś nowego. Trzeba tylko trzymać kciuki, żeby dalej tak było.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.