Nowa, lepsza nawigacja od TomToma już w Sklepie Play!

Newsy

Tomtom-Go-Mobile-710x409

 
Holenderski producent nawigacji przedstawił swoją propozycję dla kierowców korzystających ze smartfonów w trakcie podróży. Go Mobile to nowa aplikacja, która ma nam dać więcej niż konkurencyjne propozycje tego typu. TomTom jest jednym z największych potentatów na europejskim rynku nawigacyjnym więc można się po nim spodziewać solidnie przygotowanego produktu.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Co dostaniemy w najnowszej wersji aplikacji? Możemy korzystać z map offline dzięki czemu nie musimy przez cały czas być połączeni z siecią. Oprócz tego na bieżąco dostajemy powiadomienia dotyczące zmian w ruchu ulicznym i nieprzewidzianych drogowych sytuacji. Ponadto ostrzeżenia o fotoradarach, informacje o lokalnych zabytkach i wartych odwiedzenia miejscach, a także przejrzysty, odnowiony interfejs.

 
Aplikacja  jest dostępna za darmo jednak dostajemy pewne ograniczenia związane z ilością przejechanych kilometrów w miesiącu. Za 15 funtów rocznie możemy wykupić pełny dostęp do nawigacji i korzystać z niej w dowolnym miejscu na świecie. Link do pobrania Go Mobile możecie znaleźć tutaj.

 

android-nawigacja-tomtom-go-mobile-2

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x