ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowa, lepsza nawigacja od TomToma już w Sklepie Play!

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
Tomtom-Go-Mobile-710x409

 
Holenderski producent nawigacji przedstawił swoją propozycję dla kierowców korzystających ze smartfonów w trakcie podróży. Go Mobile to nowa aplikacja, która ma nam dać więcej niż konkurencyjne propozycje tego typu. TomTom jest jednym z największych potentatów na europejskim rynku nawigacyjnym więc można się po nim spodziewać solidnie przygotowanego produktu.

 
Co dostaniemy w najnowszej wersji aplikacji? Możemy korzystać z map offline dzięki czemu nie musimy przez cały czas być połączeni z siecią. Oprócz tego na bieżąco dostajemy powiadomienia dotyczące zmian w ruchu ulicznym i nieprzewidzianych drogowych sytuacji. Ponadto ostrzeżenia o fotoradarach, informacje o lokalnych zabytkach i wartych odwiedzenia miejscach, a także przejrzysty, odnowiony interfejs.

 
Aplikacja  jest dostępna za darmo jednak dostajemy pewne ograniczenia związane z ilością przejechanych kilometrów w miesiącu. Za 15 funtów rocznie możemy wykupić pełny dostęp do nawigacji i korzystać z niej w dowolnym miejscu na świecie. Link do pobrania Go Mobile możecie znaleźć tutaj.

android-nawigacja-tomtom-go-mobile-2

Źródło: Google Play

Sprawdź najnowsze wpisy