Wyciekają zdjęcia HTC One E9

Newsy

HTC

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dopiero co informowaliśmy o konferencji HTC a już wyciekają kolejne szczegóły na temat produktów tej firmy. Oprócz HTC One M9 + możemy również zobaczyć HTC One E9 – tańsza, plastikowa ( oraz prawdopodobnie słabsza) wersja najnowszego flagowca tajwańskiego producenta.

 

HTC One E8

 

Znana z publikowania przecieków grupa Ubuntu Team nie zawodzi i tym razem prezentuje nam zdjęcia nowego HTC One E9 znanego wcześniej jako HTC A55.

 

HTC One E8

 

Jak widzimy przód urządzenia jest taki sam jak w w M9. Tył smartfona różni się ułożeniem aparatu oraz diody doświetlającej . Na zdjęciu możemy zobaczyć, że smartfon działa pod kontrolą Android 5.0 z HTC Sense 7. Specyfikacja nie została jeszcze ujawniona, jednak możemy spodziewać się np. Snapdragona 805.

 

HTC One E8

 

 

 

Możemy być pewni, że prezentowany wygląd jest już ostateczny. Jakość wykonania z pewnością będzie odbiegać od One M9. Czekacie na nową propozycje od HTC?Wolicie wydać ponad 3 tys. złotych czy prawdopodobnie niewiele ponad 2 tys na trochę gorszą wersje?

 

Źródło: gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x